Lietuvos čempionai „Panevėžys“ įspūdinga pergale pradėjo savo pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankoje. Stijno Vreveno auklėtiniai serijos favoritu laikytą Helsinkio HJK komandą įveikė net 3:0.

16

Jau pirmajame kėlinyje panevėžiečiai pabėgo į priekį po 17-ą minutę Ernesto Veliulio pelnyto įvarčio 1:0.

Po pertraukos Lietuvos čempionai turėjo įspūdingą trijų minučių atkarpą. Iš pradžių jie uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Nicola Gorobsovas 2:0, o vos po poros minučių iš arti kamuolį po dar vieno tiksliai skersuoto kamuolio siuntė Noelis Mbo 3:0.

Ramią pergalę „Panevėžio“ komandai neleido iškovoti Cheikhou Diengas. Jis užmynė varžovui ant kojos ir kadangi jau turėjo geltoną kortelę buvo išvytas iš aikštės.

Atsakomosios varžybos vyks po savaitės Suomijoje.