UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dvejos F grupės šeštojo turo rungtynės, kuriose triuškinamas pergales šventė favoritai.

Pergalę garantavusią pirmąją vietą grupėje iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 5:1 sutriuškino Glazgo „Celtic“.

Šeimininkai jau per pirmąsias 20 minučių dukart pasižymėjo, kai realizavo du 11 m baudinius. Abu jie buvo paskirti už svečių žaidimą ranka baudos aikštelėje.

Pirmąjį realizavo Luka Modričius, o vėliau pasižymėjo Rodrygo. Pasižymėti nuo 11m atžymos netrukus galėjo ir svečiai, bet Josipo Juranovičiaus smūgį atrėmė Thibaut Courtois.

O iškart po pertraukos 51-ąją minutę Marco Asensio pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį, ketvirtąjį 61-ąją minutę pridėjo Vinicius Jr.

Galiausiai 71-ąją minutę po Federico Valverde tikslaus smūgio rezultatas tapo jau 5:0.

Glazgo ekipa vis dėlto dar sugebėjo pelnyti paguodos įvartį, kai 84-ąją minutę Jota pasižymėjo gražiu baudos smūgiu.

Kitame grupės mače pergalę ir antrąją vietą grupėje iškovojo „Leipzig“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 palaužė Donecko „Šachtar“.

Christopheris Nkunku 10-ąją minutę išvedė svečius į priekį, o iškart po pertraukos Andrea Silva rezultatą padvigubino.

62-ąją minutę tas pats C. Nkunku iššokęs vienas prieš vartininką pelnė ir dar vieną svečių įvartį, o galiausiai pergalę 68-ąją gražiu smūgiu pergalę įtvirtino Dani Olmo.

„Real“ ir „Leipzig“ iš šios grupės keliauja į atkrintamąsias, „Šachtar“ tęs kovas Europos lygoje, o „Celtic“ sezonas Europoje jau baigtas.