Trečiadienį UEFA Čempionų lygos A grupę triuškinančia pergale pradėjo „Napoli“ ekipa, kuri namuose net 4:1 nepasigailėjo „Liverpool“ komandos.

Jau 5-ą minutę Piotras Zielinski realizavo 11 metrų baudinį, o 31-ą minutę Andre-Frankas Zambo Anguissa rezultatą padvigubino. Prieš tai 18-ą minutę Victoras Osimhenas galėjo taip pat padidinti skirtumą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Napoli“ pranašumą iki trijų padidino Giovanni Simeone‘as (44‘), o antrojo kėlinio pradžioje P. Zielinski (49‘) įmušė net ketvirtąjį „Napoli“ įvartį.

Paguodos įvartį „Liverpool“ ekipai 49-ą minutę pelnė Luisas Diazas.

C grupės rungtynėse Xavi treniruojama „Barcelona“ namuose 5:1 sutriuškino „Plzen“ ekipą. „Hatr-tricką“ „Barcelona“ komandai pelnė Robertas Lewandowski (34‘, 45+3‘ ir 67‘), po vieną pridėjo Franckas Kessie (13‘) ir Ferranas Torresas (71‘).

Vieną įvartį svečiams pelnė Janas Sykora (44‘).

R. Lewandowski tapo pirmuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, kuris yra pelnęs „hat-trick‘us“ trims skirtingiems klubams („Borussia“, „Bayern“, „Barcelona“). Cristiano Ronaldo, Filippo Inzaghi ir Neyamras yra kiti trys žaidėjai, kurie Čempionų lygoje tai padarė už du skirtingus klubus.

Pergalę D grupėje iškovojo „Sporting“, kurie svečiuose 3:0 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ komandą, Madrido „Atletico“ 2:1 įveikė su 82‘ą minutę Mehdi Taremi dėl antrosios geltonos kortelės netekusia „Porto“, „Tottenham“ 2:0 nugalėjo taip pat dešimtyje rungtynes baigusią „Marseille“, o „Club Brugge“ 1:0 įveikė „Leverkusen“.