Lengvą pergalę Europos čempionato B grupėje iškovojo Vokietijos krepšininkai (4/1), kurie 106:71 (22:19, 32:20, 27:19, ) sutriuškino Vengrijos (0/6) rinktinę.

Vengrai prieš oponentus laikėsi kiek daugiau nei kėlinį, tačiau šeimininkai ėmė didinti apsukas ir į ilgąją pertrauką išėjo su dviženkle persvara.

Antroje susitikimo dalyje Vengrijos rinktinė niekaip nesugebėjo pristabdyti varžovų, šie su kiekviena minute didino savo persvarą. O ketvirtajame kėlinyje vokiečių pranašumas išaugo iki rekordinio 42 taškų (106:64).

Vokiečiai B grupėje užėmė antrąją poziciją, o vengrai liko paskutiniai – šešti, be jokių šansų patekti į kitą etapą.

Vokietijos rinktinė: Christianas Sengfelderis 22 (5/7 dvit., 4/7 trit.), Maodo Lo 21 (5/7 trit.), Nielsas Giffey 19 (6/6 dvit.), Andresas Obstas 16, Franzas Wagneris 15, Justusas Hollatzas 5 (11 rez. perd.).

Vengrijos rinktinė: Zoltanas Perlas 15 (4/7 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), Szilardas Benke‘as 13 (3/3 trit.), Adamas Somogyi 11, Davidas Vojvoda 10.