UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse „Manchester United“ klubas namuose 1:0 nugalėjo „Copenhagen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.

Susitikimo didvyriu tapo gynėjas Harry Maguire'as, kuris 72–ąją minutę po C. Erikseno perdavimo įmušė vienintelį mačo įvartį.

Ši pergalė leido „Man Utd“ komandai pakilti iš paskutinės grupės vietos.

Tuo tarpu B grupėje į akistatą stojo „Lens“ ir PSV klubas. Šių komandų susitikimas baigėsi rezultatu 1:1.

Pirmoji įvartį pelnė PSV komanda, kai Johanas Bakayoko 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.

„Lens“ varžovams atsakė jau 65-ąją minutę, kai pasižymėjo Elye Wahi.

Kitos B grupės rungtynės įvyko Sevilijoje, kur vietos „Sevilla“ susikovė Londono „Arsenal“. Šioje dvikovoje 2:1 triumfavo futbolininkai iš Londono.

Per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką įvartį „Arsenal“ ekipai pelnė Gabrielis Martinelli, o jau antrojo kėlinio pradžioje 53-ąją minutę rezultatą padvigubino Gabrielis Jesus.

Tuo tarpu Sevilijos futbolininkai atsakė jau 58-ąją minutę, kai pasižymėjo Nemanja Gudelj.

C grupėje taip pat įvyko du susitikimai. Viename iš jų susikovė Madrido „Real“ ir „Braga“ ekipa. 2:1 šeimininkus palaužę Madrido futbolininkai ir toliau lygoje žygiuoja be pralaimėjimų.

16-ąją minutę svečius iš Madrido į priekį išvedė Rodrygo, o 61-ą minutę pranašumą padvigubino Jude`as Bellinghamas.

Visgi 63-ą minutę Alvaro Djalo persvarą sumažino, bet pergalė liko „Real“ rankose.

Kitoje C grupės akistatoje susitiko Berlyno „Union“ ir Neapolio „Napoli“ komandos. Šiame susitikime 1:0 triumfavo italai.

Įvartį rungtynių nugalėtojams 65-ąją minutę pelnė Giacomo Raspadori.

D grupėje pergalę įsirašė „Real Sociedad“ ekipa, kuri 1:0 palaužė Lisabonos „Benfica“.