Trečiadienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Bergamo „Atalanta“ ekipa ir laikinai pakilo į pirmąją vietą F grupėje. Ar Italijos klubas išliks vienvaldžiu grupės lyderiu paaiškės po šio vakaro „Manchester United“ ir „Villarreal“ ekipų susitikimo.

Italijos klubas namie po atkaklios kovos 1:0 įveikė Šveicarijos čempionus „Young Boys“, kurie pirmąjame ture sensacingai 2:1 privertė kapituliuoti „Manchester United“ ekipą.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Pergalingą įvartį šiose rungtynėse 68-ąją minutę pelnė italas Matteo Pessina, kuris puikiai išnaudojo komandos draugo Duvano Zapatos jam sukurtą progą.

Kitose rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ įtikinamai atsitiesė po pralaimėjimo Londono „Chelsea“ ir namie net 4:0 sutriuškino Švedijos čempionus „Malmo“.

Jau 9-ą rungtynių minutę pasižymėjo „Zenit“ puolėjas iš Brazilijos Claudinho.

Antrą įvartį Rusijos ekipa pelnė antrojo kėlinio pradžioje, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo saugas Daleras Kuzyayevas.

Dar labiau švedų reikalai pašlijo 53-ą rungtynių minutę, kai raudoną kortelę užsidirbo Anelas Ahmedhodzičius.

Gražiausią rungtynių įvartį 80-ą minutę pelnė rusas Alex Sutormin, kuris pabandė laimę iš toli, o jo spirtas kamuolys skriejo į  kairįjį viršutinį vartų kampą.

Galutinį tašką 4-ą pridėto laiko minutę padėjo brazilas Wendelas, pasižymėjęs smūgiu galva po tikslaus komandos draugo perdavimo.

Jau 9-ą rungtynių minutę pasižymėjo „Zenit“ puolėjas iš Brazilijos Claudinho. Antrą įvartį Rusijos ekipa pelnė antrojo kėlinio pradžioje, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo saugas Daleras Kuzyayevas. Dar labiau švedų reikalai pašlijo 53-ą rungtynių minutę, kai raudoną kortelę užsidirbo Anelas Ahmedhodzičius.