Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštą pralaimėjimą paeiliui patyrė „Gargždai“ (3-12), kurie išvykoje 73:105 (13:24, 20:21, 20:32, 20:28) neatsilaikė prieš Jonavos „CBet“ (7-8).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai taip nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą „Betsafe-LKL“.

„Gargždai“ rungtynes pradėjo geriau (10:4), bet dar nesibaigus pirmam kėliniui Tauro Jogėlos dėjimas rezultatą persvėrė – 13:12. Svečių puolimas stipriai strigo, tad tai leido „CBet“ atitrūkti jau dviženkliu skirtumu – 24:13.

Nors legionierių dėka priartėti pavyko (23:30), Lukas Kreišmontas paleido porą tritaškių ir mažino „Gargždų“ optimizmą. Užtikrintai atrodę jonaviečiai po pirmos mačo dalies pirmavo 45:33.

Po pertraukos „CBet“ tik tolo (51:33), kol ėmė triuškinti oponentus – 55:35. Du dėjimus sukūrė Nicholasas Wardas, dar vieną pridėjo Ivanas Gavrilovičius, tad intriga augo – 44:57. Tiesa, neilgam. 10:0 – tokį spurtą rengė šeimininkai, vertę Laimoną Eglinską prašyti pertraukėlės (48:72), kuri naudos davė nedaug. Prieš paskutinį ketvirtį gargždiškiai buvo triuškinami – 53:77.

Trečiajame kėlinyje po techninę pražangą gavo Ernestas Jonkus ir Michaelas Hughesas.

Nors liko dar kėlinys, jis tebuvo formalumas.

„Gargždams“ vis dar negali padėti lyderis Justas Furmanavičius.