jonavos cbet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonavos cbet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonavos cbet“.

Andrea Trinchieri – apie reikalavimus naujokui ir išlikusį pyktį dėl nesėkmės Klaipėdoje

Kaune sekmadienio vakaras nusidažė žaliai-baltomis spalvomis, kai po skaudaus pralaimėjimo „Neptūnui“ atsitiesęs „Žalgiris“ (23/3) 101:57 sutriuškino Jonavos „CBet“.  Žalgiriečiai iniciatyvos ėmėsi nuo pat pirmų rungtynių akimirkų ir visas rungtynes nepaleido vadžių iš rankų. Ketvirtajame kėlinyje varžovus jie lenkė net ir pusšimčiu taškų.  Visgi po rungtynių „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri išliko santūrus ir džiaugėsi pelnyta pergale.
2024-04-21

„Žalgiris“ reabilitavosi savų sirgalių akivaizdoje – beveik pusšimčiu taškų sutrypė Jonavos komandą

Sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) triuškinančią pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“ (23/3). Rezultatu 101:57 (30:15, 21:10, 26:13, 24:19) jie nepaliko jokių šansų Jonavos „CBet“ (10/17), kuriai tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės. „Žalgiris“ pasiekė didžiausią sezono pergalę, o jonaviečiai fiksavo sezono rezultatyvumo antirekordą.
207 2024-04-21

Kėdainiuose krito visų laikų LKL rezultatyvių perdavimų rekordas

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) netikėtu rezultatu ir rekordu baigėsi dviejų antrosios lentelės dalies klubų susidūrimas. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (7-19) namie net 116:83 (37:19, 29:22, 33:17, 17:25) nušlavė Jonavos „CBet“ (10-16).  Abi komandos aukštą tempą užkėlė jau pirmosiomis rungtynių minutėmis – Luko Kreišmonto tritaškis sužaidus vos šešias sumažino svečių atsilikimą iki 17:20. Jonaviškiams kiek sumažinus apsukas Kėdainių ekipa to daryti nė neketino ir vie...
2024-04-18

Virginijus Šeškus pakomentavo kuriozą dėl auklėtinio išvykimo: „Gana pulti Jonavą“

Jonavos „CBet“ turėjo dviženklį pranašumą, bet laiku atgijęs Ąžuolas Tubelis ir Klaipėdos „Neptūnas“ galiausiai pasiekė pergalę 81:78 prieš Virginijaus Šeškaus kariauną. Po susitikimo „CBet“ treneris liejo širdgėlą dėl kritikos komplektacijai ir viso sezono metu vykdytų gausių permainų. „O ką darysi? Jūs pažiūrėkite, visi kritikuoja, kad koregavome sudėtį, bet tai darėme, kad būtų komanda ir rūbinėje tvarka. Be rūbinės niekada nelaimėsi. Visur nuo rūbinės viskas prasideda.
2024-04-08

Rekordą pagerinęs Ąžuolas Tubelis buvo „Neptūno“ pergalės kalvis prieš jonaviečius

Jonavos „CBet“ (9-15) komanda turėjo progą nutraukti Klaipėdos „Neptūno“ (12-12) penkių pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tačiau Ąžuolio Tubelio vedama ekipa svečiuose galiausiai 81:78 (18:20, 15:18, 14:22, 34:18) palaužė Virginijaus Šeškaus kariauną. Tai reiškia, kad Georgios Vovoras vis dar lieka nepralaimėjęs prie „Neptūno“ vairo. Tai – šeštoji klaipėdiečių pergalė paeiliui.
72 2024-04-08

Jonavos klubas sezoną užbaigs be legionieriaus

Ivanas Gandia Rosa dar rungtynėse prieš Vilniaus „Wolves“ pajuto čiurnos skausmus, o po daktarų apžiūros paaiškėjo, kad gydymas gali trukti apie 6 savaites. Žaidėjas išreiškė norą gydytis savo gimtinėje, tad klubas neprieštaravo ir likusiai sezono daliai išleido Ivaną į namus, kur jis stiprinsis ir atlikinės reabilitaciją. Gynėjas turi kontraktą ateinančiam sezonui su Jonavos komanda, tad įžaidėją dar išvysime žaidžiantį su Jonavos „CBet“ komandos marškinėliais.
2024-04-05

LKL teisėjų departamentas: teisėjai klydo svarbiais rungtynių momentais Jonavoje

Balandžio 2 d. tarpusavyje susitiko Jonavos „Cbet“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos. Karštame mūšyje 81:80 pergalę šventė šeimininkų komanda. Pasibaigus rungtynėms, LKL teisėjų departamentas, išanalizavo krepšinio arbitrų, teisėjavusių šiose rungtynėse darbą ir konstatavo, kad teisėjų klaidos ketvirtojo kėlinio pabaigoje reikšmingai įtakojo rungtynių baigtį. Epizodas Nr. 1: Ketvirtajame rungtynių kėlinyje likus žaisti 9 sek.
2024-04-03

Jonavos „CBet“ sudavė skaudų smūgį „Šiaulių“ atkrintamųjų viltims

Justas Furmanavičius pirmoje rungtynių pusėje pelnė 19 taškų, o Jonavos „CBet“ (9/14) po atkaklios kovos savo aikštėje įveikė svečius iš Šiaulių 81:80 (14:24, 31:19, 24:22, 15:12). Pirmasis rungtynių ketvirtis nekaip susiklostė Virginijaus Šeškaus auklėtiniams ir šie atsilikinėjo 24:14. Visgi pirmoje rungtynių pusėje net 19 taškų pelnęs J. Furmanavičius padėjo aikštės šeimininkams grįžti į rungtynes, o antroje mačo dalyje „Šiauliai“ buvo besivejančių rolėje.
75 2024-04-02

Trečias kartas negarantavo: „CBet“ ir vėl neįveikė Panevėžio ekipos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susidūrė dvi savo pozicijas pagerinti nusiteikusios ekipos. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13-8) namie 90:80 (15:14, 22:21, 25:20, 28:25) nugalėjo prieš Jonavos „CBet“ (8-14).  Rungtynės startavo itin atkakliai – pirmajame kėlinyje skirtumas tarp komandų nė karto nebuvo perkopęs keturių taškų ribos.
2024-03-24

„Wolves“ vedlys pasitinka kertine tapti galinčią atkarpą: „Kiekvienos rungtynės yra tarsi finalas“

Vilniaus „Wolves“ tęsia nelengvą sezoną siekiant pirmųjų klubo istorijoje „Betsafe-LKL“ apdovanojimų. Nors trečiąjį ratą sostinės ekipa pradėjo nesėkme svečiuose prieš Jonavos „CBet“ (68:81), išgyvenimams laiko nėra. Dar šią savaitę „vilkai“ pradės gyvybiškai svarbų kelių turų sprintą. Nedo Pacevičiaus kariauna kovą užbaigs trimis reikšmingais mūšiais Vilniuje.