C.McGregoro byloje – netikėtas posūkis: naujas faktas gali pakeisti teisėjų sprendimą

Ketvirtadienį įvykęs buvusio UFC lengvo svorio pasaulio čempiono Conoro McGregoro teismas pasibaigė netikėtu nuteistųjų prašymu.

60

C.McGregoro ir su juo kartu teisėjų nemalonę užsitraukusio kovotojo Ciano Cowley atstovai informavo teismą, kad jie ketina pasiekti susitarimą su nukentėjusiais bei pripažinti kaltę tam, kad būtų sušvelninta bausmė.

„Aš apgailestauju dėl savo veiksmų. Aš suprantu šio reikalo rimtumą ir tikiuosi, kad mums pavyks tai išspręsti. Ačiū visiems,“ – skelbiama teismo sesijos pabaigoje perskaitytame C.McGregoro komandos narių pranešime.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conoras McGregoras – vėl žiniasklaidos akiratyje

Primename, jog balandžio mėnesį žymusis airis Brukline kartu su savo bičiuliais užsipuolė „UFC 223“ turnyro dalyvius vežusį autobusą, mėtė į jį atitvarus bei kėdes.

Dužus stiklui, buvo sužeisti Michaelas Chiesa ir Ray‘us Borgas, kurių kovas teko atšaukti. Kartu su C.McGregoru autobusą puolęs rusas Artiomas Lobovas taip pat buvo pašalintas iš „UFC 223“ turnyro.

Airis po išpuolio pats atvyko į Niujorko policiją ir nuovadoje išbuvo visą naktį, o kitą dieną išvyko į teismo posėdį.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. C.McGregoro byloje – netikėtas posūkis: atskleista detalė gali pakeisti teisėjų sprendimą

C.McGregorui buvo uždrausta prisiartinti prie penkių asmenų, tarp kurių ir du sužeisti kovotojai – M.Chiesa bei R.Borgas. Jei airis tai padarys, vėl bus areštuotas.

Negana to, C.McGregoras turėjo sumokėti 50 tūkst. dolerių, o C.Cowley - 25 tūkst. dolerių užstatą tam, kad būtų išleisti atgal į Airiją.

Balandžio 6-ą dieną C.McGregoras sulaukė trijų pareiškimų dėl užpuolimo bei vieno dėl kriminalinės veiklos, tuo tarpu C.Cowley - vieno dėl užpuolimo ir vieno dėl kriminalinės veiklos.

Kitas sportininkų posėdis numatomas liepos 26-ą dieną, kurio metu abu minėtieji kovotojai pateiks savo pasiaiškinimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų