Kovo 15 dieną „Siemens“ arenoje įvyks išskirtinis, pasaulinio lygio Lietuvos Bušido Federacijos turnyras „KING OF KINGS“ (KOK). Tai, kad šiandieną LBF organizuojami turnyrai yra vieni stipriausių pasaulyje aiškiai įrodo didelis pačių stipriausių pasaulio sporto televizijos kanalų susidomėjimas.

Artėjantį turnyrą viso pasaulio kovų sirgaliai galės stebėti per „Eurosport“ ir „FOX Sport TV“ kanalus. Šiame turnyre bušido sirgaliai turės unikalią galimybę išvysti ne tik svorio kategorijos iki 71 kg stipriausių 8 pasaulio kovotojų turnyrą, iš kurių per vieną vakarą liks vienas vienintelis pasaulio KOK čempionas, bet ir MMA Bušido super kovas.

Vienoje pagrindinių vakaro super kovų į ringą žengs legendinis bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas. Neįtikėtinomis valios pastangomis atsigavęs po ypač stiprių avarijos metu patirtų traumų, Kęstutis sugebėjo sugrįžti į bušido ringą ir toliau žada pergalėmis džiuginti savo sirgalius.

- Kęstuti, ką šiuo metu veikiate?

- Kaip jau turbūt girdėjote, aš pasitraukiau iš LiCS partijos narių, dabar nepriklausau jokiai partijai ir laikinai sustabdžiau savo aktyvią politinę veiklą. Dabar noriu visą dėmesį ir jėgas sukoncentruoti į sportą, noriu pasiekti išsikeltus sau sportinius tikslus. Šiuo metu aktyviai sportuoju ir ruošiuosi varžyboms.

REKLAMA

- Ką manote apie tai, jog geriausias visų laikų savo svorio kategorijos lenkų kikbokso kovotojas Gregory „Greg“ Lenartas metė jums iššūkį? Ar pakelsite jo mestą pirštinę?

- Gerbiu kiekvieną sportininką, nes žinau kiek darbo ir laiko reikia atiduoti sportui, norint pasiekti aukštų rezultatų. Šis sportininkas tikrai yra puikus atletas ir man bus didelė garbė su juo kovoti.

- Japonijos žiniasklaidai Lenart‘as pareiškė, jog jis yra didžiausias legendinio Kazushi Sakurabos gerbėjas ir mokinys, kad daug laiko praleidžia K. Sakurabos „DOJO“ (mokykloje) Japonijoje, ir nutarė atkeršyti visiems Sakurabos skriaudikams. Tokiu būdu jis įrodys, kad K. Sakuraba ne tik didis kovotojas bet ir mokytojas. Šiame „skriaudikų“ sąraše ir lietuvis Kęstutis Smirnovas?

- Labai geri ketinimai ir norai, bet ringas visiems vienodas ir jame nei treneriai, nei sekundantai už tave nekovos. Tad kiekvienas savo norus privalo įrodyti ringe.

- Kokia jūsų sportinė forma?

- Kaip jau minėjau, dabar visą savo laiką skiriu sportui, labai daug sportuoju ir kovo 15 d. turiu pasiekti gerą formą ir būti pasiruošęs kovai.

- Kokius sau keliate tikslus?

- Aš esu maksimalistas, tad tikslus keliu maksimalius. Dar noriu du - tris metus kovoti profesionaliai ir susikauti su stipriausiais pasaulio sportininkais.

- Ar bušido ringe yra amžiaus riba?

- Amžius žinoma turi savo įtaką, jau yra daug sunkiau atsistatyti po sunkių treniruočių, tačiau kiekvienam būna skirtingai. Neveltui yra sakoma: kaip mąstai - taip ir jautiesi. O aš galvoju, kad mano amžius man dar leidžia gerai pasiruošti kovoms ir kovoti. Jackie Joyner-Kersee yra pasakęs: „Amžius – ne barjeras. Tai savęs ribojimas, kurį jūs įsikalate į galvą ".

- Rudeninis „Bushido HERO'S“ turnyras išsklaidė visas skeptikų abejones, jūs sugrįžote į bušido ringą po motociklo avarijos patirtų sužalojimų ir puikiai susitvarkėte su pavojingu kovotoju iš Ukrainos.

- Taip. Rudenį sugrįžau į bušido ringą po 5 metų pertraukos. Labai atsakingai tam ruošiausi ir man pavyko įrodyti sau, kad dar galiu kovoti. Žinoma, labai jaudinausi prieš kovą ir gal ne viską pavyko padaryti, ką buvau suplanavęs, bet esu patenkintas savo pasirodymu.

REKLAMA

- Ką manote apie dabartinę kovotojų kartą? Ar nemanote, jog ji lepesnė negu senoji, o gal atvirkščiai dabar jaunimas agresyvesnis ir veržlesnis?

- Kaip pasakius, visais laikais visokių buvo ir yra. Dabar visi visko nori greitai "čia ir dabar". Mažai yra norinčių sunkiai dirbti ir siekti pergalių, bet mes Lietuvoje tikrai turim daug jaunų, gerų sportininkų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų