NBA buvo nutraukta trijų Milvokio „Bucks“ (13/6) pergalių serija. Pratęsime vienus Rytų konferencijos lyderių rezultatu 120:113 (26:24, 23:31, 31:25, 26:26, 14:7) įveikė Čikagos „Bulls“ (6/14).

Alexas Caruso pataikė tritaškį su sirena pagrindinio laiko pabaigoje, o Čikagos komanda pateikė staigmeną rungtyniaudami be dėl traumų iškritusių Zacho LaVine'o ir DeMaro DeRozano.

Per pratęsimą „Bulls“ atsiliko 110:109, kai likus 2:28 min. iki rungtynių pabaigos N. Vucevičius smeigė dvitaškį ir pradėjo aštuonių taškų spurtą. Lemiamą spurtą užbaigė Patrickas Williamsas, kai likus 31 sekundei pelnė taškus, ir Čikaga atsilaikė.

Giannis Antetokounmpo buvo Milvokio komandos lyderis, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių. Brookas Lopezas pelnė 20, o Malikas Beasley pridėjo 19 taškų. Damianas Lillardas pelnė 18 taškų, tačiau „Bucks“, laimėję aštuonis iš devynių paskutinių mačų, pralaimėjo.

Nikola Vucevičius Čikagos klubui pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, dar 23 taškus pridėjo Coby White'as.

Abi komandos įtemptame mače dažnai klydo. „Bucks“ savo sąskaitoje turėjo 20 klaidų, o „Bulls“ viena daugiau – 21.