Po skaudaus pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape (0:2 prieš „Malmo“), Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ jau ruošiasi atsakomosios rungtynėms ir tą pasiruošimą pasitikrino vietinėje Bulgarijos lygoje.

Šeštadienį vakare „Ludogorec“ savame stadione priėmė Sofijos „Lokomotiv“ ekipą ir ją tiesiog sutriuškino rezultatu 5:0.

Per pirmąjį kėlinį „Ludogorec“ pelnė du įvarčius – 21 minutę pasižymėjo Wandersonas, o po dvejų minučių įvartį pelnė Dominikas Yankovas.

Antrojo kėlinio pradžioje (51 min.) dar labiau komandos persvarą padidino Josue Sa, o 60 minutę ketvirtą komandos įvartį pelnė puolėjas Mavis Tchibota, kuris be įvarčio šiose rungtynėse atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Varžovų triuškinimą „Ludogorec“ užbaigė dar 68 minutę, kuomet penktąjį rungtynių įvartį pelnė brazilas Cauly, aikštėje pasirodęs po keitimo ir joje iki įvarčio praleidęs vos keturias minutes.

Tai buvo trečioji „Ludogorec“ pergalė iš tiek pat galimų Bulgarijos čempionate.