Šįvakar UEFA Čempionų lygos pirmąsias paskutinio atrankos etapo rungtynes žaidė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas, kuris išvykoje susitiko su Švedijos čempionais „Malmo“.

Šiaurietiškas klimatas ir „Malmo“ ekipos fanų skanduotės buvo per sunkus išbandymas „Ludogorec“ ekipai, kurį pirmąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo rezultatu 0:2.

„Ludogorec“ ekipai pirmasis kėlinys nebuvo itin sėkmingas. „Ludogorec“ klubui sunkiai sekėsi sukurti pavojingų progų, o „Malmo“ ekipai – priešingai. Iš pradžių jie pataikė į „Ludogorec“ vartų virpstą, kol 26 minutę Veljko Birmančevičius puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Po šio įvarčio „Malmo“ turėjo dar kelias geras progas, bet „Ludogorec“ apsigynė. Bulgarijos ekipa tik pati pirmojo kėlinio pabaigoje sukūrė pirmą pavojingą progą, kurią atrėmė „Malmo“ vartininkas.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojinga „Malmo“ ataka, bet šįkart „Ludogorec“ į tai sureagavo greičiau ir patys atliko pavojingą baudos smūgį, kurį atrėmė vartininkas.

Visgi, sužaidus valandą, į „Ludogorec“ vartus krito antrasis įvartis. Pirmą smūgį „Ludogorec“ atrėmė, bet Jo Inge Bergetas pakartotiniu smūgiu pasiuntė kamuolį į lietuvio auklėtinių vartus.

Jau po minutės „Malmo“ buvo arti dar vieno įvarčio, bet šįkart Kristijanas Kahlina išgelbėjo „Ludogorec“ vartus.

Iki rungtynių pabaigos komandos dar sukūrė po kelis šansus, bet daugiau niekam pasižymėti nepavyko. Atsakomąsias rungtynes komandos žais po šešių dienų - kitą antradienį.