Dambrauskas po lygiųjų Čempionų lygoje: „Rezultatas yra logiškas“

Vakar Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė pirmąsias antrojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo rungtynes. Lietuvio auklėtiniai Slovėnijoje susirėmė su „Mura“ ekipa.

Pirmosios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0. Nors „Ludogorec“ šiame mače ilgiau kontroliavo kamuolį, bet sugebėjo tik kartą smūgiuoti į vartų plotą. Varžovai tai padarė du kartus, bet įvarčių niekas neįmušė.

Po rungtynių V.Dambrauskas pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje.

„Sveikinu „Mura“ komandą – ji labai gerai žaidė taktiškai. Bandėme iš abiejų pusių, norėjome atitraukti jų žaidėjus, ieškoti tuščių vietų - viską išbandėme, bet nepavyko rasti tinkamo momento. Turėjome savo šansų, bet įvarčių neįmušėme. Aš manau, kad rezultatas yra logiškas. Tikėjomės pergalės, bet varžovas buvo labai gerai pasirengęs “, – sakė V. Dambrauskas.

„Negali laimėti, jei neįmuši. Turime ieškoti teigiamų rezultatų - mes kontroliavome kamuolį, turėjome progų, svarbu, kad ketvirtą kartą iš eilės mes nepraleidome įvarčio. Namuose turime sužaisti geriausiai kaip galime ir, manau, kad galime tai padaryti“, – pridėjo lietuvis.

„Mura“ žaidimas manęs nenustebino. Mes juos išanalizavome ir tiksliai žinojome, kas nutiks. Jie pavojingai kontratakavo ir bandė mus sugauti nepasiruošusius. Jau laukiame kitų rungtynių, kuriose „Mura“ turėtų žaisti taip pat. Turime būti pasirengę kontratakoms. Tikiuosi, kad bus tos pačios rungtynės, bet būsime agresyvesni ir įmušime“, – užbaigė V. Dambrauskas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų