Įspūdingą Kobe Bryanto atminimo ceremoniją surengusi Los Andželo „Lakers“ (36/11) komanda patyrė pralaimėjimą. Franko Vogelio auklėtiniai namuose 119:127 (36:38, 26:22, 34:43, 23:24) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (22/27) ekipai.

„Lakers“ komandai tai buvo pirmos rungtynės po K.Bryanto žūties sekmadienį.

Šiąnakt Los Andželo klubas visiems arenoje susirinkusiems sirgaliams išdalino K.Bryanto marškinėlius, prieš mačą kalbą apie lygos legendą sakė LeBronas Jamesas, ant kėdžių, ant kurių paskutinį kartą sėdėjo žaidėjas ir jo dukra Gianna, buvo padėtos gėlės ir uždėti abiejų žuvusiųjų marškinėliai. Taip pat buvo pakviesti dainininkai, kurie dainavo prieš mačą ir per ilgąją pertrauką.

„Mes iš širdies žaidėme už Kobe“, - sakė 48 taškus surinkęs Damianas Lillardas.

Pastarasis septintose rungtynėse iš eilės pelnė bent 30 taškų.

Pralaimėjusiems Anthony Davisas pelnė 37 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, L.Jameso sąskaitoje – 22 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmus tris kėlinius žaidimus vyko taškas į tašką, bet „Trail Blazers“ paskutiniojo ketvirčio pradžioje sužaidė geresnę atkarpą ir atitrūko 108:96.

„Lakers“ dar pavyko priartėti iki keturių taškų, bet svečiai atsilaikė.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 48 (10 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as 30 (12 atk. kam.), C.J.McCollumas 19, Gary Trentas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (15 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (10 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 17 (15 atk. kam.), Avery Bradley 10, Kentaviousas Caldwellas-Pope 8.