Britas Tomas Daley Tokijuje iškovojo auksą: „Aš esu gėjus ir olimpinis čempionas“

Vienas didžiausių olimpinių žaidynių siurprizų įvyko dar pirmosiomis olimpiadis dienomis, kai nardymo pora Tomas Daley ir Matty Lee iš Didžiosios Britanijos iškovojo auksą vyrų sinchronizuotoje 10 m platformoje, sutriuškinę favoritais laikytus kinus Yuaną Cao ir Aiseną Cheną.

Y. Cao ir A. Chenas šioje rungtyje jau yra iškovoję auksą, taigi buvo tikimasi, kad jie laimės ir šiemet. Tačiau juos vos 1.2 taško persvara nugalėjo britų pora, atlikusi šešis beveik tobulus šuolius.

T. Daley, kuris yra vienas iš nedaugelio atvirai homoseksualių sportininkų šiose žaidynėse, šiemet varžosi jau ketvirtose savo olimpinėse žaidynėse. Paskutinis geriausias jo rezultatas yra 2016 m. Rio de Žaneire iškovotas bronzos medalis. Tai pirmosios M. Lee olimpinės žaidynės.

„Tai neįtikėtina, ypatingai po Rio 2016 m., kai buvau labai nusivylęs, nes maniau, kad tai bus geriausia proga laimėti medalį, – po medalio įteikimo sakė T. Daley. – Bet mano vyras man pasakė, kad mano istorija ten dar nesibaigė. Jis sakė, kad mūsų sūnus žiūrės, kaip aš tapsiu olimpiniu čempionu.“

„Labai didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad esu gėjus ir olimpinis čempionas. Tai mane labai įkvepia“, – tikino sportininkas.

T. Daley Jungtinėje Karalystėje yra socialinių tinklų ir televizijos žvaigždė, o pandemijos metu, laukdamas žaidynių, jis pradėjo megzti ir nerti. 2013 m., praėjus 2012 m. Londono olimpinėms žaidynėms, jis beveik milijonui savo „Youtube“ prenumeratorių viename vaizdo įraše pripažino, kad yra homoseksualus.

Auksą laimėjusios Didžiosios Britanijos rezultatas buvo 471.81 taškai, sidabrą iškovojusi Kinija surinko 470.58 taškus, o bronzą su 439.29 taškais laimėjo rusai Aleksandras Bondaras ir Viktoras Minibaevas.


Rašyti komentarą...
A
Almantas
2021-08-02 10:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir nueisi į pragarą jei neatgailausi... Homoseksualizmas yra nuodėmė Švento Dievo akivaizdoje
Atsakyti
0

K
Karolis
2021-07-31 23:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie gėjai taip save reklamuodami atrodo truputi dzin. Jie savo homoseksualumą priskiria prie tokių savybių, kurios leidžia LGBT nariams pasižymėtiaukštais sportiniais pasiekimais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų