Bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ pasirašė sutartį su Lietuvos krepšinio federacija dėl 2011-ųjų m. Europos vyrų krepšinio čempionato bilietų platinimo. Į kitąmet šešiuose Lietuvos miestuose vyksiančias varžybas planuojama išplatinti daugiau nei 100 tūkst. bilietų, praneša Lietuvos krepšinio federacija.

„Džiaugiamės, kad Tarptautinės krepšinio federacijos Europos padalinys (FIBA Europe) mus pasirinko partneriais. Po vasarą Vilniaus „Siemens“  ir „Lietuvos ryto“ arenose vykusio Europos jaunių krepšinio čempionato FIBA Europe mus įvertino aukščiausiais balais, todėl su jai šalyje atstovaujančia Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirašėme sutartį dėl bilietų platinimo ir patikros per Europos vyrų krepšinio čempionatą 2011-aisiais. Su LKF sėkmingai dirbame jau ilgiau nei penkerius metus, tad pasirašyta sutartimi taip pat sustiprinome ilgalaikį ir vaisingą bendradarbiavimą“, - sakė „Tiketos“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

LKF vadovai teigia, kad FIBA Europe labiausiai rūpi krepšinio populiarinimas, todėl partneris ir bilietų platintojas pasirinktas po kruopštaus įvertinimo. Atrankos esminiai punktai – patirtis, patogumas ir funkcionalumas.

„Tiketa“ tenkina visus FIBA Europe keliamus reikalavimus, be to, ji turi didžiausią šalyje sporto renginių bilietų  platinimo patirtį. FIBA Europe vadovams įspūdį padarė tarptautinius reikalavimus atitinkantis ataskaitų funkcionalumas, galimybės automatiškai reguliuoti kainodarą. FIBA Europe daugiausia dėmesio skiria sklandžiam čempionato organizavimui, todėl platintojas turi būti patikimas ir turėti patirties dirbant su tarptautiniais krepšinio renginiais“, - sakė Mindaugas Špokas, 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto vykdantysis direktorius.

REKLAMA

Nors iki Senojo žemyno pirmenybių, vyksiančių Lietuvoje po daugiau nei 70 metų pertraukos, liko daugiau nei 10 mėnesių, jau pradėti pasiruošimo darbai. Siekiant padidinti „Tiketos“ bilietų platinimo sistemos patikimumą, šiemet ji buvo perkelta į moderniausius ir saugiausius Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ duomenų centrus, taip pat sustiprinta duomenų perdavimo ir interneto ryšio apsauga. Iš viso pasirengimui Europos vyrų krepšinio čempionatui bus investuota apie 400 tūkst. litų.


Rašyti komentarą...
S
Somane
2010-10-12 22:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai nekeista - juk VP priklauso.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų