0

Pirmoje mačo pusėję itin prastai gynyboje žaidusios Kauno „Viči-Aistės“ patyrė penktąją nesėkmę moterų Eurolygos turnyre. Manto Šerniaus auklėtinės šeštojo turo rungtynėse svečiuose 80:97 (27:36, 16:26, 12:18, 25:17) pralaimėjo Gdynės „Lotos“ krepšininkėms.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkės dar turėjo 25 taškų pranašumą, tačiau besibaigiant rungtynėms Sandra Linkevičienė, Vita Kuktienė ir Rima Valentienė tiksliomis atakomis sugebėjo gerokai sumažinti atsilikimą. Likus pusantros minutes „Viči-Aisčių“ deficitas sumažėjo iki dešimties taškų (80:90), tačiau lenkės sugebėjo vėl nutolti.

„Lotos“: G.Robert 21 (8 atk. kam.), A.Henry 16 (11 atk. kam.), I.Jalcova (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir A.Knezevic - po 14, J.Zurovska 11.

„Viči-Aistės“: S.Linkevičienė 22 (dvitaškiai 8/12), V.Kuktienė 13 (dvitaškiai 1/6), C.Pilypaitis ir S.Okockytė - po 10, R.Valentienė 8, V.Sipavičiūtė 7, A.Kemežys 6, L.Pikčiūtė 4.

Po šios nesėkmės kaunietis išliko A grupės dugne.