kuktienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kuktienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kuktienė“.

Prasta kova po krepšiais lėmė „Kibirkštis-VIČI“ pralaimėjimą Eurolygoje

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės ir toliau tęsia nesėkmių seriją moterų Eurolygoje. Lietuvos čempionės svečiuose 70:97 (25:24, 12:24, 13:22, 20:27) nusileido Salamankos „Parfumerias Avenida“ komandai iš Ispanijos ir šiame turnyre patyrė jau šeštą nesėkmę iš eilės. Septintoje C grupės turnyro lentelės pozicijoje esančių vilniečių pralaimėjimą lėmė itin prasta kova po krepšiais, teigiama pranešime spaudai.
2014-01-30

„Kibirkštis-VIČI“ prieš šventes sieks trečiosios pergalės moterų Eurolygoje

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės 2013-2014 metų sezono moterų Eurolygą pradėjo dvejomis pergalėmis. Tačiau jau netrukus varžovių pagarbos sulaukusios lietuvės buvo pristabdytos, patyrė tris nesėkmes iš eilės ir šiuo metu Eurolygos C grupėje užima penktąją vietą tarp septynių komandų. Jau šį trečiadienį Vilniaus klubas sieks nutraukti nesėkmių seriją mače namuose su Stambulo „Galatasaray“ ekipa iš Turkijos, teigiama pranešime spaudai. Turkijos klubo padėtis turnyro lentelėje geresnė.
2013-12-18

„Kibirkšties-Viči-Iki“ krepšininkės Europos taurės varžybose nusileido Slovakijos klubui

Moterų krepšinio klubų Europos taurės varžybų H grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos vicečempionė Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ komanda namuose 62:70 (20:12, 13:24, 19:15, 10:19) nusileido „MBK Ružomberok“ (Slovakija) ekipai. Vilnietės po dviejų kėlinių atsiliko 33:36, o po trijų ketvirčių turėjo minimalų pranašumą 52:51. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatas buvo lygus 57:57, bet viešnios laimėjo atkarpą 7:0 ir atitrūko 64:57 bei išsaugojo pergalingą pranašumą iki finalo sirenos.
2012-11-14

LMKL čempionate – „Kibirkšties-Viči-Iki“ pergalė 53 taškų skirtumu

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį be pralaimėjimų žengianti Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ komanda svečiuose net 53 taškų skirtumu - 103:50 (25:15, 30:13, 29:16, 19:6) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ krepšininkes ir iškovojo šeštąją pergalę. Vilnietės po dviejų kėlinių pirmavo 55:28, o po trijų - 84:44. Nugalėtojoms Kristina Vengrytė pelnė 19, Mantė Kvederavičiūtė - 16, Vita Kuktienė - 15, o Greta Šniokaitė (6 rez. perd.) ir Vitalija Vaščiūnaitė - po 10 taškų.
2012-11-10

„VIČI-Aistės“ Marijampolėje iškovojo 26-ąją pergalę

Be Vaidos Sipavičiūtės rungtyniavusios Kauno „VIČI-Aistės“ iškovojo 26-ąją pergalę LMKL čempionate. Čempionato lyderės išvykoje nesunkiai įveikė paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančią Marijampolės „Sūduvą“ rezultatu 89:64 (22:16, 21:17, 23:17, 23:14) teigiama pranešime spaudai.
2012-03-17

„VIČI-Aistės“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje

Vos vieną metimą prametusi Vita Kuktienė surinko 26 taškus ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Kauno „VIČI-Aistės“ iškovotų 24 pergalę LMKL lygoje. Čempionato lyderės nesunkiai savo aikštėje įveikė Utenos „Uteną“ rezultatu 88:56 (29:14, 20:12, 21:16, 18:14) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją, teigiama pranešime spaudai. Rungtynes „VIČI-Aistės“ pradėjo puikiai ir pataikė pirmus 7 metimus iš žaidimo.
2012-03-04

LMKL čempionate pergales šventė aikščių šeimininkės

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmenybėse šeštadienį buvo sužaisti trys susitikimai, kuriuose pergales iškovojo aikščių šeimininkės. Vienuoliktąją pergalę iš eilės iškovojo Kauno „Viči-Aistės“, kurios savo aikštelėje 80:56 (29:17, 20:17, 16:12, 15:10) sutriuškino Šiaulių „Rūtos“ (3/10) komandą. Nugalėtojoms 26 taškus surinko Tatjana Likhtarovič, 14 - Vita Kuktienė, 13 - Vaida Sipavičiūtė (10 atk. kam.), po 9 - Lina Pikčiūtė (8 atk. kam.) ir Rima Valentienė.
2011-12-17

Beviltiškai pusę rungtynių gynyboje žaidusios „Viči-Aistės“ sutriuškintos Lenkijoje

Pirmoje mačo pusėję itin prastai gynyboje žaidusios Kauno „Viči-Aistės“ patyrė penktąją nesėkmę moterų Eurolygos turnyre. Manto Šerniaus auklėtinės šeštojo turo rungtynėse svečiuose 80:97 (27:36, 16:26, 12:18, 25:17) pralaimėjo Gdynės „Lotos“ krepšininkėms. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkės dar turėjo 25 taškų pranašumą, tačiau besibaigiant rungtynėms Sandra Linkevičienė, Vita Kuktienė ir Rima Valentienė tiksliomis atakomis sugebėjo gerokai sumažinti atsilikimą.
2011-11-17

Eurolygos sezoną „Viči–Aistės“ pradėjo nesėkme

Eurolygos sezoną triuškinančia nesėkme pradėjo Kauno „Viči–Aisčių“ krepšininkės, kurios pirmosiose A grupės rungtynėse svečiuose 66:83 (18:17, 15:21, 16:21, 17:24) nusileido Stambulo „Galatasaray“ komandai. Lietuvos čempionėms 17 taškų surinko Vita Kuktienė (6 atk. kam.), 16 – Courtnay Pilypaitis (7 atk. kam.), po 8 – Sandra Linkevičienė (10 atk. kam.) ir Amanda Kemežys (7 atk. kam.), 6 – Tatsiana Likhtarovič, 5 - Aija Putnina, 4 – Santa Okockytė, 2 – Vaida Sipavičiūtė.