Vos vieną metimą prametusi Vita Kuktienė surinko 26 taškus ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Kauno „VIČI-Aistės“ iškovotų 24 pergalę LMKL lygoje. Čempionato lyderės nesunkiai savo aikštėje įveikė Utenos „Uteną“ rezultatu 88:56 (29:14, 20:12, 21:16, 18:14) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją, teigiama pranešime spaudai.

Rungtynes „VIČI-Aistės“ pradėjo puikiai ir pataikė pirmus 7 metimus iš žaidimo. Pagerinusios gynybą, jos spurtavo, pelnė 13 „sausų“ taškų ir susikrovė dviženklę persvarą - 23:9. Vaidai Sipavičiūtei pelnius du taškus ir po krepšio paskutinę kėlinuko minutę, kauniečių persvara išaugo iki 15 taškų. Likus 6 sekundėms, Santa Okockytė realizavo abu baudų metimus, tačiau „VIČI-Aisčių“ spaudimas nepasisekė: likusi laisva Ela Briedytė tolimu metimu galėjo sumažinti atsilikimą, tačiau tritaškis tikslo nepasiekė - 29:14.

Pusę antrojo ketvirčio skirtumas nesikeitė, „VIČI-Aistėms“ ėmus klysti. Sužaidus 5 minutes, V. Kuktienė pradėjo komandos spurtą, po kurio aikštelės šeimininkių pranašumas perkopė 20 taškų ribą - 43:20. Prieš pat didžiąją pertrauką po V. Sipavičiūtės dvitaškio, „VIČI-Aistės“ priekyje - 49:23.

Trečiajame kėlinuke aikštelės šeimininkių žaidimas išsiderino. Sumažinti persvarą „Utenai“ trukdė tik netaiklūs metimai. Nors po V. Sipavičiūtės metimo aikštelės šeimininkės pirmavo 59:31, Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės po to, kai po Irmos Raugaitės tritaškio bei Gabrielle Rosiji dvitaškio „VIČI-Aisčių“ persvara sumažėjo - 62:40.

Atstačiusios turėtą persvarą trečiojo ketvirčio pabaigoje, tik prasidėjus ketvirtajam kėlinukui kaunietės susikrovė 31 taško persvarą - 73:42. G. Rosiji dusyk pakartojo metimus, atkovojusį kamuolį puolime. Iki 27 taškų sumažėjęs pranašumas laikėsi didžiąją ketvirčio dalį. Jį „VIČI-Aistės“ per paskutines rungtynių minutes padidino.

„VIČI-Aistėms“ V. Kuktienė pelnė 26 (5/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai), V. Sipavičiūtė - 20, A. Putnina - 12 (7 atk. kamuoliai).

„Utenai“ G. Rosiji (13 atk. kamuolių) ir E. Briedytė (7 atk. kamuoliai) įmetė po 14 taškų.