Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (2/1) ekipa sekmadienio naktį stojo į kovą su kita Ramiojo vandenyno diviziono komanda. Po intensyvios ir pratęsimo pareikalavusios kovos rezultatu 132:127 pergalę prieš Los Andželo „Lakers“ (1/2) šventė „Kings“.

D. Sabonis mače per 34 minutes surinko 12 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną varžovų kamuolį. Visgi lietuvis dar nesibaigus pagrindiniam rungtynių laikui susirinko šeštąją asmeninę pražangą ir dėl to negalėjo padėti komandai pratęsime.

Sakramento komanda mače jau antrame kėlinyje turėjo 13 taškų pranašumą (43:30), o persvarą prieš varžovus pavyko išlaikyti iki trečio kėlinio, kur komandas vis dar skyrė dviženklis taškų skaičius (76:64).

Visgi Los Andželo krepšininkai rankų nenuleido. Spurtavę 10:0 jie prisivijo varžovus ir persvara ištirpo iki minimalios (76:75).

Vėliau komandos gan arti viena kitos žengė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai LeBrono Jameso dvitaškis išvedė ekipas į pratęsimą (115:115).

Kertiniu žaidėju, lėmusiu „Kings“ pergalę buvo Malikas Monkas. Krepšininkas prametė devynis iš pirmųjų 13 savo metimų, tačiau per pratęsimą pataikė visus keturis savo metimus.

Pratęsimo metu jis pataikė du tritaškius, atliko rezultatyvų perdavimą Kevino Huerterio tritaškiui, kuris išvedė „Kings“ į priekį (130:125), o likus 15 sekundžių užtvirtino pergalę dviem baudų metimais (132:125).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo De’Aaronas Foxas, kuris per 36 min. aikštelėje pelnė net 37 taškus (3/8 trit., 11/16 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Lakers“ gretose ryškiausiai žibėjo Anthony Daviso ir LeBrono Jameso duetas. A. Davisas rungtynėse pelnė 30 taškų, atkovojo 16 kamuolių, o L. Jamesas, šventęs savo 20 metų jubiliejų nuo debiuto NBA, surinko 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ šiuo metu yra laimėję du iš trijų naujo sezono mačų, o „Lakers“ yra patyrę du pralaimėjimus ir iškovoję vieną pergalę.

„Kings“: De'Aaronas Fox 37 (8 rez. perd.), Malikas Monkas 22, Keeganas Murray 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevinas Huerteris 12 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 12 (4/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud., 15 atk. kam., 5 rez. perd.), Saša Vezenkovas 11.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (16 atk. kam.), LeBronas Jamesas 27 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Taureanas Prince'as 20, D'Angelo Russellas 17 (9 rez. perd.), Rui Hachimura 11 (6 atk. kam.), Christianas Woodas 11 (5 atk. kam.).