Trijų pergalių serija Eurolygoje besidžiaugusi Pirėjo „Olympiacos“ (12/6) komanda patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą.

Antroje rungtynių dalyje be vyriausiojo trenerio likęs Graikijos grandas svečiuose 80:94 (17:11, 22:25, 20:30, 21:28) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (8/10) krepšininkams.

Šiame mače „Fenerbahče“ vertėsi be lyderių Jano Vesely ir Nando De Colo.

Didžiąją dalį pirmosios mačo pusės priekyje buvo svečiai iš Pirėjo. Vis dėlto, situacija kardinaliai pasikeitė, kai iš aikštės antrajame kėlinyje buvo išvarytas strategas Georgios Bartzokas. Pastarasis nuolat reiškė nepasitenkinimą teisėjų darbu ir galiausiai buvo „apdovanotas“.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai, kurie netruko persverti rezultato ir atsiplėšti (44:50).

Ketvirtą kėlinį Stambulo klubas pradėjo atkarpa 11-0, kuri leido susikrauti 15 taškų pranašumą (59:74).

Ilgai netrukus skirtumas išaugo iki 19 taškų ir rungtynių baigtis tapo aiški (65:84). Susitikimą rezultatu 94:80 laimėjo turkai.

Nugalėtojai šiame mače pataikė net 52 proc. tritaškių (15/29) bei atliko 27 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiacos“: Tyleris Dorsey (7 kld.) ir Kostas Sloukas (7 rez. perd., 4 per. kam.) po 14, Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou po 12, Hassanas Martinas 10, Moustapha Fallas 6.

„Fenerbahce“: Melihas Mahmutoglu 17 (4/5 trit., 5/5 baud.), Achille Polonara 15 (7 atk. kam.), Dyshawnas Pierre‘as 14, Devinas Bookeris 12 (5 rez. perd.), Pierria Henry (8 rez. perd.) ir Marko Guduričius (5 rez. perd.) po 11.