Miuncheno „Bayern“ (6/2) tęsia sėkmingą seriją Eurolygoje, kuri namuose 90:79 (21:18, 16:21, 25:21, 28:19) įveikė „Valencia“ (4/3) ekipą.

Likus žaisti daugiau nei dvi minutes „Bayern“ komanda pirmavo vienu tašku, bet tada šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako.

Iš jų penkis surinko Vladimiras Lučičius ir per likusią 1:17 minutę šeimininkai pergalės nepaleido.

Prieš tai per visas rungtynes komandos žaidė taškas į tašką ir nei viena ekipa neturėjo dviženklės persvaros.

Tik paskutinę mačo minutę „Bayern“ susikrovė rekordinį pranašumą.

Šeimininkus į priekį vedė V.Lučičius, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 22, Paulas Zipseris 20, JaJuanas Johnsonas 17, Malcolmas Thomasas 11.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 18, Bojanas Dubljevičius 12, Nikola Kaliničius 10.