Miucheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse išvykoje 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Lėverkuzeno „Bayer" pranašumą. Šiose rungtynėse Vokietijos čempionai turėjo galimybę pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau ja nepasinaudojo.

Pirmoji rungtynėse į priekį išsiveržė Miuncheno ekipa, kai 22-ą minutę įvartį pelnė Joshua Kimmichas.

Visgi po ilgosios pertraukos „Bayer“ atrodė daug gyviau, o abu įvarčius 55-ąją ir 73-ąją minutę įmušė argentinietis saugas Exequielis Palaciosas.

Nesėkmė „Bayern“ paliko antroje turnyrinės lentelės vietoje, o ją vienu tašku šiuo metu lenkia Dortmundo „Borussia“, kuri šeštadienį net 6:1 sutriuškino „Koln“ klubą.