Triuškinančią pergalę draugiškame mače pasiekė Vitorijos „Baskonia“ ekipa, kurios marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

Ispanijos klubas rezultatu 101:56 (22:18, 31:12, 29:12, 19:14) visiškai nepasigailėjo Sibiu CSU komandos iš Rumunijos, kuriai atstovauja Justas Tamulis.

23 minutes rungtyniavęs T.Sedekerskis pelnė 7 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 3 kamuolius.

R.Giedraitis per 21 minutę įmetė 15 taškų, atkovojo 2 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei sykį pažeidė taisykles.

J.Tamulis ant parketo praleido 38 minutes, pasižymėjo 8 taškais, atkovotu ir perimtu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais bei 2 klaidomis.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Stevenas Enochas, 14 – Vanja Marinkovičius. Pralaimėjusiems 15 – Tannerio McGrew sąskaitoje.