Pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (9/5) ekipa, kuri svečiuose 76:70 (21:13, 31:20, 15:23, 9:14) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (10/4) komandą.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 21 aikštėje praleistas minutę įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, rezultatyviai perdavė 3 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.

Pastarasis savo komandoje buvo naudingiausias su surinktais 17 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 14 aikštėje praleistas minučių taškų nepelnė (0/3 trit.) ir rezultatyviai perdavė 1 kamuolį.

„Baskonia“ komanda nuo penktosios žaidimo minutės nei karto neatsiliko. Antrajame ketvirtyje ispanai vienu metu pirmavo 18 taškų persvara.

„Fenerbahče“ deficitą paskutiniame ketvirtyje mažino iki penkių taškų, bet labiau priartėti nepavyko.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 14, Tonye Jekiri 12 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Nickas Calathesas 11 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Melihas Mahmutoglu 11, Carsenas Edwardsas 10, Dyshawnas Pierre 10, Metecanas Birsenas 2.

„Baskonia“: Markus Howardas 15, Pierria Henry 13 (5/14 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Mattas Costello 10 (9 atk. kam.), Maikas Kotsaras 10 (5 atk. kam.), Stevenas Enochas 9 (7 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 8 (7 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 5.