„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Intercity“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Ronaldas Araujo jau 4-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Bet šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti. Oriolas Soldevila Puigas 59-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Čia pat katalonai vėl atsakė įvarčiu, kai Ousmane’as Dembele 66-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Bet „Intercity“ ir į tai turėjo atsakymą. Soldevila Puigas 74-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir atstatė pusiausvyrą šioje dvikovoje 2:2.

Netrukus komandos pelnė dar po įvartį, tad teko žaisti pratęsimą. Jame lemiamas buvo Ansu Fati tikslus smūgis 103-ąją pratęsimo minutę.