Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Crystal Palace“ futbolininkus

Joachimas Andersenas 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Harry Kane‘as 48-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Puolėjas 53-ąją minutę dar kartą tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Mattas Doherty 68-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Heungas Min Sonas 72-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino svečių pranašumą 4:0.

Wilfiedas Zaha 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį.