„Barcelonos“ komanda Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po atkaklios kovos 3:2 palaužė „Real Betis“ futbolininkus ir žengė į šio turnyro finalą.

Pedri 23-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Germanas Pezzella 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Robertas Lewandowskis 40-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Nabilis Fekiras 77-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

R.Lewandowskis 81-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo.

Rodri 84-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė smūgį ir rezultatas nepakito.

Pratęsimo metu Ansu Fati 93-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą katalonų naudai 2:1.

Lorenas Moronas 101-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Andresas Guardado 119-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir „Real Betis" liko dešimtyje.

Per pagrindinį rungtynių laiką ir pratęsimą komandoms nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl šiame pusfinalyje įvyko baudinių serija. Jos metu „Barcelona“ realizavo visus keturis atliktus smūgius, kai tuo tarpu „Real Betis“ vos du iš keturių.

„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale susitiks su Madrido „Real" klubu, kuris iš tolimesnių kovų eliminavo „Valencia".