Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa.

Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0).

15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.

„Valencia“ komandai 87-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Dani Parejo.

„Barcelona“ (82 taškai) šiame Ispanijos čempionato sezone dar nepralaimėjo. Ji užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama Madrido „Atletico“ (68 tšk.) ir „Valencia“ (65 tšk.).