„Barcelona“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Real Betis“ futbolininkus.

Ronaldas Araujo 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Juanmi 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ferranas Torresas 73-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau R.Silva dar kartą sėkmingai apgynė savo vartus.

Ansu Fati 76-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelona" ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Marcas Bartra 79-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Dani Alvesas 86-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Jordi Alba 94-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė „Barcelonai“ dramatišką pergalę 2:1.

Ši pergalė katalonams garantavo vietą kitų metų Čempionų lygoje.