Segede (Vengrija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame dalyvauja gausus būrys lietuvių.

Vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties antrajame pusfinalyje Mindaugas Maldonis finišavo trečias (36.18 sek.) ir nugvelbė paskutinį bilietą į A finalą. Arturas Seja trečiajame pusfinalyje liko 6-as (36.12), o B finale startuoti atsisakė.

A finale M.Maldonis užėmė 9-ą vietą (36.97). Nugalėjo britas Liamas Heathas (35.68), aplenkęs vengrą Sandorą Totką (35.71) ir italą Manfredi Rizzą (35.74).

Moterų vienviečių kanojų 200 m rungties pirmajame pusfinalyje Gabrielė Čerepokaitė finišavo 9-a (52.17) ir baigė savo pasirodymą.

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties pirmajame pusfinalyje Dominykas Pažėra ir Vadimas Korobovas užėmė 8-ą vietą (2:01.95), o Ilja Davidovskij ir Henrikas Žustautas antrajame pusfinalyje finišavo 7-i (1:54.15). Abi lietuvių įgulos pateko į B finalą. Jame I.Davidovskij su H.Žustautu buvo antri (1:47.06), o D.Pažėra su V.Korobovu – devinti (1:51.18). Bendroje įskaitoje lietuviai atitinkamai užėmė 11-ą ir 18-ą vietas.