baidarių ir kajonų irklavimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baidarių ir kajonų irklavimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baidarių ir kajonų irklavimas“.

Olimpiečio noro vykti į pasaulio čempionatą federacija nepaisė: „Viskas daroma, kad manęs nevežtų“

Šią savaitę žinomas baidarininkas, olimpietis Ričardas Nekriošius nutarė prabilti apie Baidarių ir kanojų irklavimo federacijos (LBKIF) darbą. Savo socialiniuose tinkluose atletas sekėjams paviešino nemalonią situaciją, dėl kurios jis prarado galimybę dalyvauti artėjančiame pasaulio čempionate. R. Nekriošius 2016 m. olimpinėse žaidynėse užėmė 5 vietą 1000 m rungtyje dvivietėje baidarėje.
96 2023-07-14

Olimpietis Nekriošius nusprendė paviešinti detales apie federacijos „smurtą“: „Kantrybė buvo perpildyta“

Baidarininkas, 2016 m. Rio de Ženeiro olimpinių žaidynių dalyvis Ričardas Nekriošius nutarė prabilti apie Baidarių ir kanojų irklavimo federacijos darbą. Savo socialiniuose tinkluose atletas pasidalino tuo, ką patyrė per pastaruosius metus. „Neapsikentęs ilgamečio „federacijos“ smurto kreipiuosi į jus. Šiomis dienomis  pateiksiu, ką teko patirti pastaruosius 5-6 metus“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė R. Nekriošius.
2023-07-12

Garsus Lietuvos irkluotojas šaukiasi pagalbos: „Iš manęs atimama valtis ir irklai“

Lietuvos irklavimo bendruomenę jau kurį laiko skaldo nesutarimai. Pernai dalis šalies irkluotojų pareiškė esą nepatenkinti kadaise Rusijoje dirbusio Mykolo Masilionio grąžinimu į rinktinės vyriausiojo trenerio postą. O trečiadienį redakcijas oasiekė pasaulio ir Europos čempiono Martyno Džiaugio laiškas, skirtas Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministrei Jurgitai Šiugždinienei.
2023-05-10

Žygimantas Gališanskis – Europos pakrančių irklavimo sprinto čempionas!

„Europos pakrančių irklavimo čempionatas buvo ganėtinai įtemptas: per tris dienas teko dalyvauti dvejose skirtingose rungtyse dvejose valčių klasėse. Intensyvios dienos“, – sakė Europos pakrančių irklavimo sprinto rungties čempionu tapęs Žygimantas Gališanskis. Pirmenybėse irkluotojas varžėsi vienviete valtimi ištvermės („Endurance“) lenktynėse, kurių finale užėmė 10-ą vietą. Vėliau mišrių dviviečių finale Ž.Gališanskis su Egle Bezzubovaite 6 kilometrų distanciją įveikė šešti.
2022-10-30

Solidus lietuvių startas Europos irklavimo čempionate – į pusfinalį pateko keturios įgulos

Miunchene (Vokietija) ketvirtadienį prasidėjo Europos irklavimo čempionatas, kuriame startavo 5 įgulos iš Lietuvos. Moterų porinių dviviečių valčių rungtį galingai pradėjo Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė, laimėdamos pirmąjį atrankos plaukimą (7:39.18 min.
2022-08-11

Į olimpinių žaidynių programą įtrauktoms federacijoms – papildomi 4,4 mln. eurų

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija į olimpinių žaidynių programą įtrauktų sporto šakų federacijoms papildomai skiria 4,4 mln. eurų. Daugiausia lėšų skirta Lietuvos plaukimo federacijai – beveik 550 tūkst. eurų. 442 tūkst. eurų skirti lengvosios atletikos, 395 tūkst. eurų – krepšinio, 371 tūkst. eurų – irklavimo, 333 tūkst. eurų – baidarių ir kanojų irklavimo federacijoms.
2022-08-09

Dvi Lietuvos baidarių ir kanojų įgulos tęs kovą dėl medalių pasaulio čempionato finale

Halifakse (Kanada) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į finalą pateko dvi lietuvių įgulos – dvivietė kanoja ir dvivietė baidarė. Tuo tarpu vienvietei ir keturvietei baidarėms nepavyko pakartoti praėjusių metų sėkmės. Dviviečių kanojų 500 m pusfinalyje Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas distanciją įveikė per 1 min. 44,89 sek. ir užėmė trečią vietą. Trys greičiausios pusfinalio plaukimo valtys pateko į A finalą, tarp devynių geriausiųjų.
2022-08-06

Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas

175 baidarių ir kanojų irkluotojai pradėjo kovas dėl Lietuvos čempionato medalių. Liepos 1-3 d. Trakuose vyksiančiame čempionate iš viso bus išdalinta 35 medalių komplektai. Šalies pirmenybėse kovojama ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri startuos rugpjūčio 4-7 d. Kanadoje vyksiančiame pasaulio čempionate. Penktadienį išdalinta 11 medalių komplektų 500 m distancijose.
2022-07-01

Pasaulio taurės varžybose Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo du medalius

Poznanėje vykusiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų antrajame etape finaluose startavo trys Lietuvos įgulos. Dviem iš jų pavyko iškovoti medalius. Vienviečių baidarių 200 m distancijoje sidabrą laimėjo Artūras Seja. Didžiąją distancijos dalį finale pirmavęs A. Seja finiše akimirksnį pralaimėjo praėjusių metų pasaulio ir Europos vicečempionui švedui Petteriui Menningui. 2018 m. pasaulio ir Europos vicečempionas A. Seja nuotolį įveikė per 35,33 sek.
2022-05-29

Kanojininkai Žustautas ir Korobovas Lenkijoje nuskynė pasaulio taurės bronzą

Poznanėje (Lenkija) sekmadienį finišuoja antrasis pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Jame į medalius pretenduoja ir trys įgulos iš Lietuvos. Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungtyje bronzos medaliais pradžiugino Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas. Galingai finišavę lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 43.19 sek.