maldonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maldonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maldonis“.

Europos žaidynėse kanojininkas Žustautas iškovojo auksą, baidarininkai liko be medalių

Lietuvos delegacija tęsia pasirodymą Europos žaidynėse, kurios šiuo metu vyksta Lenkijoje. Penktadienį lietuviai varžosi pirmuosiuose finaluose. 16:04 val. vienviečių kanojų 200 m finale startavo ir Henrikas Žustautas. Jis distanciją įveikė per 39,7 sek. įveikė pirmas ir iškovojo aukso medalį. Antrąją vietą užėmė kartvelas Zaza Nadiradzė (39,796 sek.), kuris finišuodamas išvirto iš kanojos. Trečias buvo ispanas Pablo Grana (39,852 sek.). „Mano tikslas ir buvo pirmojo vieta.
646 2023-06-23

Europos žaidynių kaimelis Krokuvoje atidarytas – pirmieji lietuviai jau atvyko

Likus kelioms dienoms iki trečiųjų Europos žaidynių atidarymo ceremonijos, į pagrindinių sportininkų kaimelį Krokuvoje pradėjo rinktis sportininkai iš 48 Europos valstybių. Tarp jų ir lietuviai – pirmieji į Europos žaidynių sostinę atvyko baidarių ir kanojų sprinto bei 3×3 krepšinio atstovai. „Žinoma, mano įspūdžiai gali skirtis nuo kitų sportininkų, kurie gyvena kituose kaimeliuose. Kol kas apžiūrėjau gyvenamąsias patalpas ir valgyklą.
2023-06-18

Trečiadienio Lietuvos olimpiečių startai: debiutuoja baidarininkas ir ieties metikas, vėl į kovą stoja dviratininkės

Nuo ankstaus trečiadienio ryto žiūrovų laukia net keturių Lietuvos olimpiečių pasirodymai. Pirmąkart olimpinėse žaidynėse debiutuos baidarininkas Mindaugas Maldonis ir ieties metikas Edis Matusevičius, o dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurios šią savaitę jau pasirodė Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, pasirodys kitoje – keirino – rungtyje.
2021-08-03

Baidarininkas Maldonis pasaulio taurės A finale užėmė 9 vietą

Segede (Vengrija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame dalyvauja gausus būrys lietuvių. Vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties antrajame pusfinalyje Mindaugas Maldonis finišavo trečias (36.18 sek.) ir nugvelbė paskutinį bilietą į A finalą. Arturas Seja trečiajame pusfinalyje liko 6-as (36.12), o B finale startuoti atsisakė.
2021-05-15

Baidarininkai sieks dar vieno olimpinio kelialapio

Visose olimpinėse žaidynėse po Nepriklausomybės atkūrimo dalyvavę Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai Rio de Žaneire turės rekordinę delegaciją – net keturias įgulas, tačiau ties tuo sustoti neketina. Trečiadienį Duisburge (Vokietija) prasidėsiančiose olimpinėse atrankos varžybose, vienviečių baidarių 1000 metrų distancijoje startuos Mindaugas Maldonis. Jis bus vienintelis lietuvis olimpinėse atrankos varžybose.