„B tribūna“ nusprendė netylėti: „Buvo gėda stebėti komandos absoliutų pasidavimą namuose“

Šeštadienį „Betsafe-LKL“ pirmenybėse Vilniaus „Rytas“ namuose 89:111 nusileido Utenos „Uniclub Casinos Juventus“ komandai. Po dvikovos uteniškių vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas sukritikavo varžovų komandos gerbėjus, kadangi šie dvikovos pabaigoje ėmė skanduoti klausimą „kaip jums ne gėda“.

„Reikia suprasti, kad ir „Rytui“ būna sunkių momentų ir net tokios situacijose reiktų palaikyti. Prieš rungtynes buvo tiesiog puikus palaikymas, o paskui eigoje taip nusisuko nuo savo ekipos“, – sakė specialistas.

Sekmadienį savo žodį nusprendė tarti ir „B Tribūna“, kuri teigė, kad sirgaliams buvo gėda stebėti tokį mylimos komandos žaidimą, nes ji tiesiog pasidavė.

„Skaudus pralaimėjimas. Ir ypatingai skaudus ne dėl to kad pralaimėjome, o dėl to kaip tą padarėme. Komanda buvo apstumdyta, apibėgta ir tiesiog sugniuždyta. Beveidis žaidimas ir veidai be emocijų. Priešingai nei bandoma nupiešti, mes galvojame, kad nuo komandos nenusisukome (keista net apie tai pagalvoti). Tribūnoje susirenka 65 veidai, visų rungtynių metu stengtasi dainuoti kaip įmanoma garsiau ir judinti areną net švieslentėje degant bene trisdešimt taškų deficitui.

Mums buvo gėda stebėti absoliutų pasidavimą namuose, todėl iškilo natūralūs klausimai. Nemaža dalis komandos turėtų atsiminti, kas įvyko per praeito sezono KMT ir kaip galima taip lengvai leisti tam pasikartoti? Atrodo, jog po 2 kėlinių turėjo įvykti sukrėtimas, bet vaizdas nesikeitė ir po ilgosios pertraukos.

Turbūt pirmą kartą per kelis metus po rungtynių nebuvo ir „pirmyn, vilniečiai“. Nes šis šūkis būtent ir yra skirtas kovai bei energijai. Tai ne tušti žodžiai ir juos reikia suprasti. Galima pralaimėti, bet negalima kapituliuoti. Kitaip žengti „pirmyn“ šansų nebus. Galime ir turime būti geresni. Tą įrodyti reikia jau ateinančią savaitę“, – rašoma sirgalių feisbuko puslapyje.


Rašyti komentarą...
s
swe
2021-10-03 17:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
siuskit tuos banditus na.........
Atsakyti
0

T
Ta
2021-10-03 20:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
B tribūna laukiniai idiotai. Tik tiek.
Atsakyti
0

T
Ta
2021-10-03 20:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
B tribūna laukiniai idiotai. Tik tiek.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų