Eurolygos ketvirtfinalio serijoje pirmąją pergalę iškovojo Milano „AX Armani“ komanda.Ettore Messinos auklėtiniai namuose 73:66 (19:17, 14:16, 20:19, 20:14) nukovė Stambulo „Anadolu Efes“ klubą ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 1:1.

Aikštės šeimininkai kiek didesnę persvarą įgijo trečiajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 10 taškų (53:43). Vis dėlto, dar prieš lemiamo ketvirčio pradžią turnyro čempionai praktiškai panaikino deficitą (53:52).

Atkaklus mūšis vyko iki pat susitikimo pabaigos. Likus žaisti 2 minutes, tritaškių lietų surengė abi komandos. Benui Bentilui tolimu šūviu atsakė Shane‘as Larkinas, o dar kitoje atakoje driokstelėjo ir Devonas Hallas, persvėręs rezultatą (67:66).

Paskutinę minutę iniciatyvos ėmėsi Shavonas Shieldsas. „AX Armani“ gynėjas pelnė penkis taškus paeiliui ir įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę – 73:66.

Serija dabar kelsis į Stambulą. Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas balandžio 26 dieną.

„AX Armani“ susitikime vertėsi be Nicolo Melli. Šio mačo ketvirtajame kėlinyje traumas patyrė ir puikiai iki tol žaidęs Sergio Rodriguezas bei Malcolmas Delaney, kuris susižeidė mačo pradžioje.

Kol kas nėra aišku, kokio rimtumo yra žaidėjų traumos.

Nerimas ir Stambulo klubo stovykloje, kadangi lyderis Vasilije Micičius susižeidė ketvirtajame ketvirtyje.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 21 (8/11 dvit., 1/4 trit., 2/5 baud., 8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 17 (5 rez. perd., 27 n. b.), Kalebas Tarczewski 7, Devonas Hallas ir Troyus Danielsas po 6.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 19 (2/2 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud.), Vasilije Micičius 18 (2/11 trit.), Elijah Bryantas 7, Tiboras Pleissas 5, Adrienas Moermanas ir Bryantas Dunstonas (4 blk.) po 4.