Atvira liepsna „Aurum 1006 km“ lenktynėse – vairuotojas neįtaria, kas galėjo atsitikti, degė ir pernai

Pirmoji treniruočių diena „Aurum 1006 km“ lenktynėse baigėsi nelaimingai. „Techninis projektas – Viada“ komandos vairuojamas BMW M3 baigiantis paskutinei repeticijai užsiliepsnojo.

Besibaigiant paskutinei dienos treniruotei žiūrovų akis patraukė link Klaipėdos lekianti gaisrininkų mašina. Vėliau paaiškėjo, kas nutiko. Ant tralo buvo pargabentas Jono Sluckaus vairuojamas BMW M3. Be to, šios komandos automobilis užsidegė jau antrus metus iš eilės.

„Užsidegė automobilis, kas atsitiko dar nežinome. Įveikinėjome paskutinį gesinimo ratą, atrodo mašina jau buvo ataušusi nuo kovinio greičio. Ant Kretingos posūkio pasipylė dūmai, liepsnos“, – tik išlipęs iš automobilio įspūdžiais dalinosi J. Sluckus.

Kol kas apie gedimą nėra žinoma. Vis tik komanda žada nepasiduoti.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aurum 1006 km“ lenktynėse užsidegė automobilis

„Neįtariu. Gali būti greičio dežė, galėjo tepalų užbėgti ant išmetimo sistemos, kuri neatšala taip greitai.

Kol kas jokių rimtų įtarimų nebuvo, kad sugedo variklis, nes trauka nedingo. Galime tik spėlioti, – sakė J. Sluckus. – Kaip rodo mūsų praktika ir komandos dvasia, mes pasiduodame tik kai misija tampa neįmanoma du.

Aišku, čia juokas per ašaras, bet bandysime, žiūrėsime.“

Paklaustas apie blogą užsidegimo tendenciją J. Sluckus apmaudo neliejo, o kalbėjo apie patirtį.

„Esame blogąja prasme su liepsna susidraugavę ir stengiamės iš to išspausti maksimumą. Matysime, kas bus toliau“, – pasakojo J. Sluckus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų