Pirmadienį Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare, prie 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „Šiauliai 2012“ atstovybės, surengtas žaidynių simbolio Šauliuko pristatymas, tiksliau, atskleista paslaptis, kas slepiasi po Šauliuko kostiumu, teigiama pranešime spaudai.

Jau nuo praėjusių metų Šiauliuose ir regiono rajonų centruose įvairių renginių metu buvo galima išvysti smagųjį žaidynių simbolį - Šauliuką, kuris kvietė į šiemet liepos 5-11 dienomis  Šiauliuose ir visame regione vysiančias žaidynes.

Nuo šių metų kovo mėnesio žaidynių simbolis su būriu savanorių keliavo po visą Lietuvą ir ragino žmones prisijungti prie didžiausio šių metų Lietuvos sporto renginio bei mokė visus specialiai Šauliukui sukurtos mankštos. Žaidynių simbolio Šauliuko vedamos žaismingos mankštos surengtos 29 Lietuvos savivaldybėse, o jų metu didesniems ir mažesniems kolektyvams įteikta per 300 mankštos dalyvių pažymėjimų. Šauliuko mankštos išmokyti per 5000 žmonių.

Antradienio popietę vykusio pristatymo metu pasirodė penki Šauliukai (iš viso jie yra septyni), kurio kostiumais yra apsirengę Šiaulių universiteto gimnazijos moksleiviai. Vakar kaip tik buvo atskleistos tikrosios Šauliukų „tapatybės“.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad Šiaulių regiono ir visos Lietuvos gyventojus džiugina Šiaulių moksleiviai Kristina Antanaitytė, Mantas Barista, Edvinas Budraitis,  Justinas Jakas ir Roberta Liakaitė. TAFISA savanorė Gerda Mikelionytė teigia, kad Šauliuku po Lietuvą važinėja nuo pirmosios kelionės, o žmonės visuose miestuose juos sutinka labai šiltai, domisi tiek pačiais Šauliukais, tiek artėjančiomis žaidynėmis.

Vilkėti Šauliuko kostiumą nėra taip paprasta - didelė jo galva priverčia gerai apkaičuoti visus judesius, o karštą dieną po kailiniuotu kostiumu nepaprastai karšta. Todėl savanoriai renginiuose kas valandą keičiasi, kostiumu apsirengia vis kitas.

Kaip ir dera sportuoti mėgstančiam žaidynių simboliui, pristatymo pabaigoje visi penki Šauliukai su dideliu, per 40 savanorių, būriu pakvietė žurnalistus ir visus praeivius į mankštą ir dar kartą priminė, jog TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „Šiauliai 2012“ jau čia pat, po poros savaičių.

Kadangi tai renginys neprofesionaliems sportininkams, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą žmonėms, todėl čia gali dalyvauti visi. Programoje numatyti masiniai renginiai, kuriuose net nereikia išankstinės registracijos, tiesiog reikia ateiti ir dalyvauti. O renginių ir renginių žaidynėse numatyta tiek įvairių, kad kiekvienas ras sau patinkantį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų