Šeštadienį Ispanijoje įvyko „El Clasico“ dvikova tarp „Barcelona“ ir „Real“ komandų.Nors namuose žaidusi „Barcelona“ rungtynėse pasižymėjo pirmoji, „Real“ komanda iš pradžių rezultatą išlygino, o jau per pridėtą laiką sugebėjo išplėšti pergalę 2:1.

Rungtynių pradžia „Barcelona“ komandai susiklostė itin sėkmingai. Net du „Real“ žaidėjai nesugebėjo išmušti kamuolio, kurį prie pat vartų perėmęs Ilkay‘us Gundoganas siuntė jį į vartų tinklą

16-ąją minutę progą turėjo Ferminas Lopezas, bet „Barcelona“ saugo smūgis pataikė į vartų virpstą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ turėjo progą padvigubinti skirtumą, bet Inigo Martinezas pataikė į kairįjį virpstą, o atšokusį kamuolį bandžiusį į vartus pasiųsti bandžiusį Ronaldą Araujo sustabdė „Real“ vartininkas Kepa Arrizabalaga.

Įpusėjus kėliniui aktyvesni prie varžovų vartų buvo „Real“ žaidėjai. Iš pradžių Aurelieno Tchouameni smūgį atrėmė šeimininkų vartininkas, bet vėliau nieko negalėjo savo komandai padėti ir jis. Jude‘as Bellinghamas gražiu tolimu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą.

Madrido ekipai išlyginus rezultatą abi komandos pradėjo aktyviai žaisti puolime. Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, dar vieną kartą sužibėjo J. Bellinghamas. „Real“ žvaigždė atsidūrė atakos smaigalyje ir iš arti pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ vartų tinklą.