Arvydas Sabonis leido suprasti: Kemzūros, Maksvyčio ir Kurtinaičio rinktinėje nebus

Likus savaitei iki pagrindinių kandidatų treniruoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę pristatymo, federacijos prezidentas Arvydas Sabonis patvirtino, kad paieškos vykdomos toliau, tačiau prie nacionalinės komandos vairo nebus nei Kazio Maksvyčio, nei visų Eurolygoje dirbančių trenerių.

Daugiau kaip prieš mėnesį buvo aišku, kad pagrindiniu ir bene vieninteliu kandidatu treniruoti rinktinę yra K. Maksvytis. Vis tik, Permės „Parma“ lietuviui specialistui šios galimybės nesuteikė. 

A. Sabonis patvirtino, kad šioje situacijoje kažką pakeisti nelabai įmanoma, todėl federacija ieško kitų variantų.

„O kas gali pasikeisti, jei neleidžia? Niekas“, – antradienį basketnews.lt portalui Lietuvos sporto universitete (LSU) sakė A. Sabonis.

Jau lapkričio 12-ąją bus surengtas LKF vykdomojo komiteto posėdis, kuriame turi būti pristatyti pagrindiniai kandidatai.

„Su vienu pakalbėjome, jūs viską žinote, – šyptelėjo A. Sabonis. Taip pat LKF prezidentas patvirtino, kad su kitais galimais kandidatais irgi yra kalbama.

Garsiai žiniasklaidoje buvo minima ir Pirėjo „Olympiacos“ vyr. trenerio darbą gavusio Kęstučio Kemzūros kandidatūra. Vis tik, A. Sabonis patvirtino, kad Eurolygoje dirbančių trenerių rinktinėje nebus.

„O kaip jūs galvojate? Vasario mėnesio gali atvažiuoti?“, – žurnalistų klausė LKF prezidentas.

Spaudos konferencijoje dirbę žiniasklaidos atstovai pasiteiravo, ar rinktinės negalėtų treniruoti Eurolygoje trenerio asistentu dirbantys specialistai.

„Asistentas gal ir gali, priklauso nuo klubų. Išleis, neišleis... Man vėl skambinti jiems?“, – retoriškai klausė A. Sabonis.

Savo kandidatus, pasak A. Sabonio, siūlys ir trenerių asociacija.


Rašyti komentarą...
a
auto
2019-11-05 21:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man vėl skambinti jiems? Taip, vėl skambinti. Tokios tavo pareigos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų