Artūras Milaknis tritaškių rekordais negrasino – po pratęsimo „Uniks“ pralaimėjo tašku

Pirmą pralaimėjimą Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro šešių ekipų D grupės trečiojo turo rungtynėse patyrė, tačiau lyderio poziciją išsaugojo Kazanės „Uniks“ klubas su Artūru Milakniu, trečiadienį namuose po pratęsimo 73:74 (15:14, 16:17, 11:19, 22:14, 9:10) turėjęs pripažinti Salonikų „Ario“ krepšininkų pranašumą.

Lietuvis aikštelės šeimininkams per 32 minutes pelnė 11 (tritaškiai 3/5, dvitaškiai 1/2) taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. 19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Keithas Langfordas, 14 – Kostas Kaimakoglou, 12 – Quino Columas. 20 taškų prie pergalės prisidėjo Jerelas McNealas, 16 – Jamelle'as Haginsas.

Kitose šios grupės trečiojo turo rungtynėse Trabzono „Trabzonspor“ ekipa namuose 75:71 įveikė Podgoricos „Budučnost“ komandą, o Bukarešto „Steaua“ klubas savo aikštelėje 64:78 pralaimėjo Bandirmos „Banvit“ krepšininkams.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 2 1 252:221

2. Salonikų „Aris“ (Graikija) 2 1 220:204

3. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 2 1 220:218

4. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 1 2 227:232

5. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 2 211:220

6. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1 2 208:243 Antrą pergalę trečiojo turo mače iškovojo bei į trečiąją vietą A grupėje pakilo Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ ekipa, išvykoje 82:77 (24:13, 18:18, 21:20, 19:26) privertusi pasiduoti Liublianos „Union Olimpija“ komandą.

34 minutes žaidusio Lietuvos krepšininko sąskaitoje – 12 (dvitaškiai 5/7, baudos 2/4) taškų, 2 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 3 blokuoti varžovų metimai ir pražanga. Svečių gretose rezultatyviai žaidė Aaronas White'as (20 tšk.) bei Eugene'as Lawrence'as (12 tšk.).

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Zachas Wrightas (16 tšk.), Luka Rupnikas (14 tšk.) bei Sava Lesičius (12 tšk.).

Kitame šios grupės mače Trento „Dolomiti Energia“ klubas savo aikštėlėje 70:55 nugalėjo Nantero JSF krepšininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija) 2 1 257:217

3. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija) 2 1 247:222

3. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 2 1 251:244

4. Nantero JSF (Prancūzija) 2 1 216:215

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 2 247:264

6. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) 0 3 206:262 Antrą pergalę B grupėje iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo dviejų lietuvių Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipa, svečiuose 76:65 (18:15, 22:18, 21:20, 15:12) įveikusi Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandą.

R. Kaukėnas šį mačą dėl traumos praleido, o D. Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 6 taškais, 1 atkovotu bei perimtu kamuoliu. Be to, jis kartą suklydo ir keturissyk prasižengė. Per 17 žaidimo minučių D. Lavrinovičius pataikė visus 3 dvitaškius metimus.

REKLAMA

18 taškų nugalėtojams pelnė Amedeo Della Valle, 15 – Pietro Aradori, 14 – Archille Polonara.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Mustafa Shakuras (14 tšk.) bei Tekele'as Cottonas (10 taškų). Kitą šios grupės trečiojo turo mačą Le Mano „Sarthe Basket“ klubas namuose po pratęsimo 84:88 pralaimėjo Berlyno ALBA krepšininkams.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija) 3 0 277:225

2. Berlyno ALBA (Vokietija) 2 1 230:239

3. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 2 1 234:226

4. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 1 2 230:232

5. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) 1 2 219:231

6. Brindizio „Enel“ (Italija) 0 3 220:257 C grupėje trečiadienį sužaistų dvejų trečiojo turo rungtynių rezultatai:

Nansi SLUC – Saragosos CAI 76:78

Venecijos „Umana Reyer“ – Šarlerua „Spirou“ 73:69 C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija) 3 0 243:218

2. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 2 1 252:230

3. Saragosos CAI (Ispanija) 2 1 226:233

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) 2 1 211:223

5. Nansi SLUC (Prancūzija) 0 3 214:222

6. Šarlerua „Spirou“ (Belgija) 0 3 219:239 E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 3 0 250:226

2. Saratovo „Avtodor“ (Rusija) 2 1 285:250

3. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 2 1 170:270

4. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 1 2 257:253

5. Salonikų PAOK (Graikija) 1 2 218:245

6. Šolnoko „Olaj“ (Vengrija) 0 3 209:245 F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 3 0 270:234

2. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 2 1 240:231

3. Atėnų AEK (Graikija) 1 2 246:255


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų