Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosiose rungtynėse namuose po pratęsimo 1:2 nusileido Pirėjo „Olympiacos“ futbolininkams ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Nicolaso Pepe 22-ąją minutę atlikto baudos smūgio metu kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Mady Camara 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Alexandre‘as Lacazette‘as 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Papa Abou Cisse 53-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Olympiacos“ į priekį 1:0.

A.Lacazette’as 77-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

Rungtynių pagrindinis laikas skelbė „Olympiacos“ pergalę 1:0, tuo tarpu „Arsenal“ pirmojo susitikimo metu svečiuose laimėjo identišku rezultatu ir dėl šios priežasties komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Georgioso Masouraso 109-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 113-ąją minutę nuostabiu smūgiu per save išlygino rezultatą 1:1.

Youseffas El Arabi 119-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1.

*****

Kitame vakar vykusiame mače didesnių problemų antrosiose rungtynėse neturėjo Manchester United“ futbolininkai, kurie net 5:0 sutriuškino Club Brugge“ ir šešioliktfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 6:1.

Nugalėtojams įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas, Odionas Ighalo bei Scottas McTominay'us, o antrajame kėlinyje dukart kamuolį į vartų tinklą siuntė Fredas.

Tiesa, Belgijos ekipa visus įvarčius praleido žaisdama mažumoje, kadangi iš aikštės dar 23-ąją minutę buvo pašalintas Simonas Deli.

***

Į kietą etapą neprasibrovė lietuvio Giedriaus Arlausko atstovaujamas Klužo CFR klubas, kuris išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su Sevilla", tačiau pirmosios rungtynės tarp šių komandų baigėsi rezultatu 1:1 ir dėl išvykoje pelnyto įvarčio į kitą etapą žengė Ispanijos ekipa.