0

Antradienio vakarą Anglijoje sužaistos atkeltos „Premier“ lygos 29 turo rungtynės, kuriose susitiko Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“ klubai. Progų gausa nepasižymėjusiame mače užfiksuota absoliuti lygybė 0-0.

Rungtynių aprašymas

Pirmasis kėlinys. Susitikimo pradžioje pavojingą reidą varžovų baudos aikštelės link atliko Liverpulio komandos puolėjas Kevinas Mirallasas, bet pastarojo spurtą sustabdė šeimininkų gynėjai.

Komandos stengiasi žaisti greitai, bet dažniausiai atakos baigiasi prarastais kamuoliais. Futbolininkams trūksta tikslumo.

„Everton“ gretose du kartus pavojingai sužaidė Rossas Barkley, deja, bet ne iš gerosios pusės. Nuo futbolininko nukentėjo Santi Cazorla ir Jackas Wilshere'as, bet abu Londono komandos nariai galėjo tęsti rungtynes.

Komandoms ir toliau sunkiai sekasi kurti pavojingus epizodus. Dažniausiai atakos užbaigiamos netiksliais tolimais smūgiais arba teisėjo užfiksuotomis nuošalėmis.

R.Barkley atlieka idealų perdavimą Victorui Anichebe, bet pastarasis nesugeba susitvarkyti su kamuoliu ir atlieka nevykusį smūgį. Liverpulio ekipa progos neišnaudoja.

Pavojus ir prie svečių komandos vartų. Aaronas Ramsey atlieka puikų perdavimą varžovų baudos aikštelės link, bet Olivierui Giroudui nepavyksta pataikyti į vartų stačiakampį.

Kėlinio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Arsenal“ klubas. Nors prie pirmosios rungtynių dalies arbitras pridėjo dvi minutes, Londono ekipai įmušti įvarčio nepavyko, o rezultatas išliko nepakitęs.

Antrasis kėlinys. Antroji rungtynių pusė pradedama Mikelio Artetos smūgiu. Ispanas atliko labai pavojingą smūgį, bet svečių vartininką Timas Howardas tam pasiruošęs ir kamuolį numuša į užribį.

Šeimininkai bando greitai kontratakuoti, bet Liverpulio komandai pavyksta pavojų neutralizuoti bei apsiginti. Kol kas žaidimas ir toliau apylygis.

R.Barkley įsismagina. Pirmoje rungtynių dalyje agresyviai žaidęs futbolininkas atlieka dar vieną tolimą smūgį, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų.

„Arsenal“ strategas Arsene'as Wengeras stiprina puolimą. Aikštėje pasirodo Lukašas Podolskis ir Alexas Oxlade'as-Chamberlainas. Puolėjai pastaruoju metu demonstruoja gerą sportinę formą.

Šeimininkai surengia greitą kontrataką, kurios smaigalyje atsiduria Olivieras Giroudas. Deja, prancūzui užbaigti atakos tiksliu smūgiu nepavyksta ir proga lieka neišnaudota.

Susitikimo pabaigoje aktyviau žaidžia Londono ekipa, bet svečiai taip pat nesnaudžia ir atsiradus galimybei greitai kontratakuoja. Liverpulio klubas ir toliau laukia varžovų klaidų.

Prie pagrindinio laiko arbitras pridėjo net keturias minutes. „Arsenal“ klubas dėjo visas pastangas tam, kad galiausiai būtų pelnytas įvartis, tačiau svečiai atliko du keitimus ir šeimininkų atakoms laiko neliko.

Rezultatas: „Arsenal“ 0 – 0 „Everton“