Arminas Jasikonis sezoną baigė rikiuotės viduryje

Trečiadienį Italijoje Mantovos GP etapu baigėsi pasaulio motokroso čempionato sezonas, kurio elitinėje – „MXGP“ – klasėje lenktyniavo ir lietuvis Arminas Jasikonis.

Paskutiniame sezono etape „Husqvarna“ motociklu važiuojantis lietuvis buvo rikiuotės viduryje. Pirmąsias lenktynes jis baigė 14-as tarp 30 sportininkų, o antrąsias – 15-as tarp 28 dalyvių.

Prieš lemiamą etapą trys pilotai taikėsi į pasaulio čempiono titulą. Pirmose lenktynėse visi favoritai ir užėmė tris pirmąsias vietas: nugalėjo olandas Jeffrey Herlingsas („KTM“), aplenkęs prancūzą Romainą Febvre („Kawasaki“) ir slovėną Timą Gajserį („Honda“).

Likus paskutinėms lenktynėms J.Herlingsas ir R.Febvre turėjo po 683 tšk., o T.Gajseris šansus jau buvo beveik praradęs su 666 tšk. Lemiamose lenktynėse R.Febvre toli paleido į priekį J.Herlingsą. Olandui konkurenciją sudarė tik T.Gajseris, bet ir jis finiše atsiliko 1.497 sek. Antrą pergalę Mantovoje šventęs J.Herlingsas tapo ir pasaulio čempionu.