Apie pokyčius LKF prabilęs D. Motiejūnas: nenoriu likti vėl neįvertintas

Debiutinį sezoną stipriausioje pasaulio lygoje pradėjęs Hjustono „Rockets“ puolėjas Donatas Motiejūnas kol kas neturėjo progos pasirodyti aikštėje, tačiau lietuvis džiaugiasi neblogu komandos startu ir laukia savojo šanso.

„Mano tikslas yra kuo sėkmingiau įsijungti į žaidimą nuo atsarginių suolelio – dabar belieka laukti savojo šanso. Sunkiai treniruojuosi ir mėginu surasti savo vietą komandoje“, – teigė 213 cm ūgio universalusis puolėjas.

Paklaustas apie artėjančią vasarą vyksiantį Europos čempionatą ir dalyvavimą jame vilkint Lietuvos rinktinės marškinėlius, D.Motiejūnas nevengė kritikos Lietuvos krepšinio federacijos atstovams ir joje tikisi teigiamų pokyčių.

„Rinktinėje pasikeitė vyriausiasis treneris, pažiūrėsime ar tai ką nors pakeis. Nenoriu kaskart važiuoti ir iš visų jėgų stengtis patekti į rinktinę žinodamas, kad liksiu neįvertintas, nes tada nelieka prasmės tai daryti. Tačiau tai suteikia dar daugiau motyvacijos treniruotis ir tobulėti.

Žmonės, kurie supranta krepšinį, žino visą situaciją. Niekada nevykau į rinktinę to nenorėdamas. Tikiuosi, kad komandą pradėjus treniruoti naujam treneriui ir federacijoje atsiradus naujiems žmonėms, situacija pasikeis, nes mano didžiausi siekiai ir yra – Lietuvos rinktinė ir NBA“, – sakė D.Motiejūnas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų