Paskutinėse reguliariojo NBA sezono rungtynėse nesėkmę patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (48-34) komanda. Rezultatu 95:109 (43:26, 24:33, 14:24, 14:26) juos palaužė Vakarų konferencijos lyderiai Denverio „Nuggets“ (53-29).

Domantas Sabonis žaidė tik pirmoje mačo pusėje, tačiau per 18 aikštelėje praleistų minučių jis beveik surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose buvo Harrisonas Barnesas, kuris per 17 minučių pelnė 17 taškų.

Sakramento krepšininkai mačą Denveryje pradėjo užtikrintai. Pirmajame ketvirtyje sumetę net 43 taškus, jie susikrovė 17 taškų pranašumą, tačiau vėliau dominavimas perėjo į arenos šeimininkų rankas.

Prieš ilgąją pertrauką „Nuggets“ deficitą jau buvo sumažinę iki 8 taškų, o 14:24 laimėję trečiąjį kėlinį jie išsiveržė į priekį. Paskutinis rungtynių ketvirtis buvo palankesnis konferencijos lyderiams ir reguliarųjį sezoną „Nuggets“ uždarė pergale namuose.

Laimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bruce‘as Brownas, kuris per 31 minutę aikštelėje pelnė 21 tašką. Dar 18 taškų prie pergalės pridėjo Zeke‘as Nnaji.

Trečiąją vietą Vakarų konferencijoje užsitikrinusi „Kings“ ekipa pirmame atkrintamųjų mače susitiks su „Golden State Warriors“. Tuo tarpu „Nuggets“ į akistatą stos su 8-oje vietoje po įkrintamųjų liksiančia komanda.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 17, Keeganas Murray 14 (5 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (9 atk. kam.,5 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 13, Kevinas Huerteris 12, Chimezie Metu 9.

„Pelicans“: Bruce’as Brownas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Zeke’as Nnaji 18 (7 atk. kam.), Reggie’is Jacksonas 16 (4 rez. perd.), Peytonas Watsonas 13 (4 atk. kam.), Thomas Bryantas 12 (8 atk. kam.), Vlatko Cancaras 11.