Šįvakar Kroatijos aukščiausioje lygoje antrąsias savo rungtynes turėjo treneris Valdas Dambrauskas.

Prie HNK „Gorica“ vairo neseniai stojęs lietuvis pirmą kartą žaidė išvykos mačą Kroatijos pirmenybėse ir iš jo pavyko sugrįžti su tašku.

Nors V. Dambrausko treniruojama komanda po pirmojo kėlinio prieš „Varaždin“ klubą atsiliko 0:2, per antrąjį kėlinį svečiai sugebėjo įmušti du įvarčius.

Juos abu pelnė saugas Kristijanas Lovričius, o antrąjį įvartį jis įmušė jau 6 pridėto laiko minutę, realizuodamas paskirtą baudinį.

Tuo metu Paulius Golubickas liko ant „Gorica“ komandos atsarginių suolo ir prie V. Dambrausko dar nebuvo išbėgęs į aikštę.

Šįvakar lietuvišką pavardę buvo galima išvysti ir Slovėnijoje. Aukščiausioje šios šalies lygoje žaidžiantis Domantas Antanavičius kartu su „Celje“ klubu namuose 2:0 nugalėjo „Maribor“ ekipą.

D. Antanavičius šiose rungtynėse pasirodė tik simboliškai. Į aikštę lietuvis buvo išleistas jau antrą pridėto laiko minutę, bet tai jam buvo jau ketvirtasis kartas, kuomet jis žaidė Slovėnijos čempionate.

Po šios pergalės „Celje“ klubas su 42 taškais pakilo į trečią vietą lygoje ir vos tašku atsilieka nuo antroje pozicijoje esančio „Maribor“ klubo. Tuo metu nuo lyderiu Liublianos „Olimpija“ juos skiria 5 taškai.