hnk gorica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hnk gorica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hnk gorica“.

Valdas Dambrauskas su „Hajduk“ žengė į Kroatijos taurės finalą

Trečiadienį Kroatijoje buvo sužaistos Kroatijos taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ ir Pauliaus Golubicko atstovaujamas HNK „Gorica“ klubas. Namuose žaidęs „Hajduk“ klubas sugebėjo laimėti rezultatu 2:1 ir žengti į šalies taurės finalą. Savų žiūrovų akivaizdoje žaidęs „Hajduk“ pirmajame kėlinyje dominavo pagal susikurtas progas, o įvartį jiems įmušti pavyko 39 minutę. Jį pelnė gynėjas Dario Melnjakas.
2022-03-02

Prie „Gorica“ žygio į taurės ketvirtfinalį Golubickas prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Pirmadienio vakarą į Kroatijos taurės ketvirtfinalį pateko HNK „Gorica“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. V.Dambrausko ekipa aštuntfinalyje 3:1 nugalėjo Zagrebo „Lokomotiva“ klubą, o prie pergalės prisidėjo ir lietuvis Paulius Golubickas. P.Golubickas šias rungtynes pradėjo ant suolo, bet į aikštę žengė iškart po pertraukos. Futbolininkas gerai įsiliejo į komandos žaidimą ir sugebėjo atlikti rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo įmuštas trečiasis „Gorica“ įvartis (77 min.
2020-12-07

Dambrauskas ir Golubickas laimėjo Kroatijoje, Arlauskis praleido du įvarčius Saudo Arabijoje

Kroatijos aukščiausioje lygoje dar vieną pergalę iškovojo Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. „Gorica“ namuose 1:0 nugalėjo „Varaždin“ ekipą. „Gorica“ startinėje sudėtyje žaidė Paulius Golubickas, kuris aikštėje praleido 60 minučių. Vienintelį įvartį „Gorica“ įmušė 20 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį.
2020-11-23

Dambrausko treniruojama „Gorica“ laimėjo Kroatijoje

Penktadienio vakarą Kroatijos aukščiausioje lygoje pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris išvykoje 3:1 nugalėjo „Šibernik“ klubą. „Gorica“ gretose Paulius Golubickas rungtynes pradėjo ant suolo, o varžovai jau 7 minutę įsiveržė į priekį. P.Golubickas į aikštę žengė 61 minutę, o jau po minutės „Gorica“ rezultatą išlygino, įmušdama nuo kampinio gairelės.
2020-11-21

Dambrausko treniruojamas klubas Kroatijoje patyrė nesėkmę

Aukščiausioje Kroatijos lygoje pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 2:3 nusileido šalies čempionui Zagrebo „Dinamo“. Pirmajame kėlinyje „Dinamo“ pelnė du įvarčius ir pirmavo 2:0, bet antrojo kėlinio pradžioje „Gorica“ rezultatą išlygino. Visgi aikštės šeimininkai pelnė įvartį 66 minutę, kuris ir tapo pergalingu. Verta pažymėti, kad „Dinamo“ gretose visus tris įvarčius įmušė Mario Gavranovičius.
2020-10-17

Dambrauskas išrinktas geriausiu Kroatijos lygos mėnesio treneriu

Puikiai naująjį sezoną pradėjęs Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas atkreipė į save dėmesį. Tai padarė ir strategas iš Lietuvos, kuris buvo išrinktas geriausiu Kroatijos čempionato mėnesio treneriu. Pirmą kartą tokį apdovanojimą gavęs treneris liko kuklus: „Netikiu individualiais apdovanojimais futbole. Aišku, esu dėkingas, bet šis apdovanojimas yra skirtas ne tik man, o visai trenerių, medikų komandai ir visam personalui.
2020-10-06

Po dramatiškos pergalės Dambrausko ekipa Kroatijoje pakilo į pirmą vietą

Kroatijos aukščiausioje lygoje svarbią pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris namuose 2:1 įveikė Splito „Hajduk“ ekipą. Paulius Golubickas šiose rungtynėse nežaidė ir buvo paliktas ant suolo. Svečiai iš Splito pirmieji pelnė įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, įmušdami baudinį. Sužaidus valandą baudinys jau buvo paskirtas į „Hajduk“ vartus ir „Gorica“ tuo pasinaudojo bei išlygino rezultatą.
2020-10-04

Pergalingą lietuvių seriją Kroatijoje nutraukė čempionato autsaideriai

Penktosios pergalės Kroatijos čempionate siekęs Valdas Dambrauskas jos nepasiekė. Lietuvio treniruojamas HNK „Gorica“ klubas lygiosiomis 2:2 sužaidė su vienais iš lygos autsaiderių Pulos „Istra“ klubu. Įdomu tai, kad rungtynės su „Istra“ klubu, kuriam priklauso Karolis Laukžemis, bet jis registruotas rungtynėms nebuvo, lygiu rezultatu 2:2 buvo pasibaigusios ir praėjusiais metais.
2020-09-20

Golubickas sugrįžo į aikštę, o „Gorica“ laimėjo trečias rungtynes

Penktadieno vakarą Kroatijos aukščiausioje lygoje Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas iškovojo trečią pergale iš eilės. Šįkart lietuviškoji Kroatijos komanda namuose 3:2 nugalėjo „Šibernik“ klubą. Po ilgos pertraukos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Paulius Golubickas, kuris ilgą laiką nežaidė dėl žandikaulio lūžio.
2020-08-29

Džiugi žinia: Golubickas sugrįžo į treniruotes Kroatijoje

Jau šiek tiek daugiau nei mėnesį dėl lūžusio žandikaulio žaisti negalintis Paulius Golubickas sugrįžo į HNK „Gorica“ klubo treniruotes. Birželio 6 dieną kraupią traumą patyręs 20-metis lietuvis gydėsi gimtinėje, bet po mėnesio vėl bėgioja Velika Goricos mieste. „Esu labai laimingas vėl būdamas čia. Praėjo mėnesis nuo operacijos, todėl džiaugiuosi, jog vėl galiu treniruotis.