Trečiadienį Kroatijoje buvo sužaistos Kroatijos taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ ir Pauliaus Golubicko atstovaujamas HNK „Gorica“ klubas.

Namuose žaidęs „Hajduk“ klubas sugebėjo laimėti rezultatu 2:1 ir žengti į šalies taurės finalą.

Savų žiūrovų akivaizdoje žaidęs „Hajduk“ pirmajame kėlinyje dominavo pagal susikurtas progas, o įvartį jiems įmušti pavyko 39 minutę. Jį pelnė gynėjas Dario Melnjakas.

Tas pats gynėjas D.Melnjakas 64 minutę įmušė ir antrą įvartį, o „Hajduk“ persvara padvigubėjo.

Po šio epizodo aktyviau žaisti pradėjo „Gorica“, bet greito įvarčio neįmušė. Svečių gretose 80 minutę į aikštę buvo išleistas saugas Paulius Golubickas.

Penktą pridėto laiko minutę „Goricai“ pavyko uždirbti baudinį ir jį realizuoti, bet įmušti antrą įvartį „Gorica“ klubui laiko nepakako, todėl pergalę šventė „Hajduk“, kurie ir turės šansą kovoti dėl trofėjaus.

Finale „Hajduk“ klubo lauks „Osijek“ ir „Rijeka“ klubų poros nugalėtojas.