kroatijos futbolo lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kroatijos futbolo lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kroatijos futbolo lyga“.

Nutrūkusią pergalių seriją pakomentavęs Valdas Dambrauskas: „Turime viską išanalizuoti“

Vakar Kroatijos lygoje nutrūko pergalingas Valdo Dambrausko žygis prie Splito „Hajduk“ vairo. Po penkių pergalių iš eilės šeštosios rungtynės pasibaigė lygiosiomis – su Zagrebo „Lokomotiva“ išvykoje buvo sužaista rezultatu 3:3. Po rungtynių V.Dambrauskas pripažino, kad kažkas nėra gerai, jei išvykoje sugebi įmušti tris įvarčius, bet rungtynių nelaimi. „Dabar mums nepasisekė... Įmušėme įvarčius, pabaigoje turėjome tris taškus, bet juos paleidome. Nebuvo lengvos rungtynės.
2021-12-12

Pergalingą seriją sieksiantis pratęsti Valdas Dambrauskas: „Kiekvieną kartą šešių įvarčių neįmušime“

Šįvakar Kroatijoje Valdas Dambrauskas sieks šeštosios pergalės iš eilės, kuomet Kroatijos čempionate lietuvio treniruojamas Splito „Hajduk“ išvykoje žais prieš Zagrebo „Lokomotiva“. Prieš šią komandą lietuviui visai neseniai pavyko laimėti tik tai buvo padaryta Kroatijos taurės ketvirtfinalyje, o tai buvo padaryta rezultatu 6:3. Po šios pergalės „Hajduk“ dar spėjo 2:0 nugalėti šalies čempioną Zagrebo „Dinamo“, bet V.Dambrauskas sodina komandą ant žemės ir tikrai nesitiki lengvų rungtynių prieš...
2021-12-11

Dambrausko treniruojama „Gorica“ laimėjo Kroatijoje

Penktadienio vakarą Kroatijos aukščiausioje lygoje pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris išvykoje 3:1 nugalėjo „Šibernik“ klubą. „Gorica“ gretose Paulius Golubickas rungtynes pradėjo ant suolo, o varžovai jau 7 minutę įsiveržė į priekį. P.Golubickas į aikštę žengė 61 minutę, o jau po minutės „Gorica“ rezultatą išlygino, įmušdama nuo kampinio gairelės.
2020-11-21

Dambrauskas išrinktas geriausiu Kroatijos lygos mėnesio treneriu

Puikiai naująjį sezoną pradėjęs Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas atkreipė į save dėmesį. Tai padarė ir strategas iš Lietuvos, kuris buvo išrinktas geriausiu Kroatijos čempionato mėnesio treneriu. Pirmą kartą tokį apdovanojimą gavęs treneris liko kuklus: „Netikiu individualiais apdovanojimais futbole. Aišku, esu dėkingas, bet šis apdovanojimas yra skirtas ne tik man, o visai trenerių, medikų komandai ir visam personalui.
2020-10-06

Džiugi žinia: Golubickas sugrįžo į treniruotes Kroatijoje

Jau šiek tiek daugiau nei mėnesį dėl lūžusio žandikaulio žaisti negalintis Paulius Golubickas sugrįžo į HNK „Gorica“ klubo treniruotes. Birželio 6 dieną kraupią traumą patyręs 20-metis lietuvis gydėsi gimtinėje, bet po mėnesio vėl bėgioja Velika Goricos mieste. „Esu labai laimingas vėl būdamas čia. Praėjo mėnesis nuo operacijos, todėl džiaugiuosi, jog vėl galiu treniruotis.
2020-07-08

Golubicko nuomos sutartis pratęsta, netrukus grįš Kroatijos čempionatas

Kroatijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis HNK „Gorica“ klubas pranešė, kad pratęsė nuomos sutartį su lietuviu Pauliumi Golubicku. Iš Alytaus „Dainavos“ akademijos pasiskolintas lietuvis Kroatijoje turėjo žaisti iki gegužės mėnesio pabaigos, tačiau situacija pasikeitė dėl koronaviruso. Kroatijos čempionatas buvo sustabdytas, bet netrukus bus pratęstas, o „Gorica“ ekipai dar reikės sužaisti 10 rungtynių, tad sezonas tęsis iki liepos pabaigos.
2020-05-29

Antras Dambrausko blynas Kroatijoje: pasiektos lygiosios

Šįvakar Kroatijos aukščiausioje lygoje antrąsias savo rungtynes turėjo treneris Valdas Dambrauskas. Prie HNK „Gorica“ vairo neseniai stojęs lietuvis pirmą kartą žaidė išvykos mačą Kroatijos pirmenybėse ir iš jo pavyko sugrįžti su tašku. Nors V. Dambrausko treniruojama komanda po pirmojo kėlinio prieš „Varaždin“ klubą atsiliko 0:2, per antrąjį kėlinį svečiai sugebėjo įmušti du įvarčius.